اندازه گیری

اندازه گیری

شرکت Dis Sensor هلند ارائه کننده طیف گسترده ای از شیب سنج، لرزش سنج ، شتاب سنج ، انکودرهای دوار و سنسور القایی ، سیستم های قابل تنظیم برای (اتوماسیون خانگی) و دستگاه های پزشکی می باشد. شایان ذکر است که این شرکت درسال 2001 موفق به کسب گواهینامه ISO 9001گردیده استعلاوه بر این تمامی محصولات شرکت Dis Sensor اعم از شیب سنج، لرزش سنج و شتاب سنج ، انکودرهای دوار ، سنسور القایی و ... دارای استاندارد های کیفیت جهانی UL , TUV و CE می باشند . همچنین این کمپانی علاوه برتولید قطعات، راه حل کاملی درزمینه طراحی و تولید سیستم های مکانیکی و سیستم های کنترل ارائه می نماید. جهت مشاهده سایت اصلی شرکت  Dis Sensor هلند می توانید به آدرس dis-sensors.com مراجعه نمایید.

زیر مجموعه ها

سنسور شتاب

سنسور شتاب

شتاب سنج، شتاب را در سه محور اندازه گیری می کند. سنسور شتاب سنج دارای تکنولوژی قدرتمند MEMS می باشد که توسط این تکنولوژی تفاوت توان یا تفاوت ظرفیت خازنی تبدیل به ولتاژ آنالوگ در حسگر میکرو مکانیکی می شود. این ولتاژ آنالوگ متناسب با شتابی می باشد که شتاب سنج قرار گرفته است. طراحی مدولار این سنسور های شتاب سنج باعث می شود که استفاده از این نوع سنسور شتاب سنج  با موقعیت های خاص دارای انطباق باشد، محفظه این شتاب سنج ازجنس آلومینیوم، فولاد ضد زنگ و پلاستیک ساخته شده است. جهت انتخاب شتاب سنج مورد نظر خود می توانید به آدرس Acceleration sensors بخش Product Selector مراجعه نمایید.

مشاهده موارد...
سنسور شیب

سنسور شیب

شیب سنج سری_ QG زاویه را در یک یا دو محور اندازه گیری می کند. سنسور های شیب سنج دارای تکنولوژی قدرتمند MEMS می باشند که توسط این تکتولوژی تفوت توان یا تفاوت ظرفیت خازنی تبدیل به ولتاژ آنالوگ در حسگر میکرو مکانیکی می شود. این ولتاژ آنالوگ متناسب با زاویه ای می باشد که سنسور شیب سنج قرار گرفته است. طراحی مدولار این شیب سنج باعث می شود که استفاده از شیب سنج با موقعیت های خاص دارای انطباق باشد.
شیب سنج شرکت Dis Sensor دارای پهنای باند با استاندارد 10 هرتز می باشد، این پهنای باند بر اساس نیاز مشتری قابل کم شدن نیز می باشد.جهت انتخاب شیب سنج مورد نظر خود می توانید به آدرس 
Tilt switch بخشProduct Selectorمراجعه نمایید 

مشاهده موارد...
سوئیچ شیب

سوئیچ شیب

سوئیچ شیب یک نوع از سوئیچ است که در یک زاویه خاص نسبت به افق قرار دارد. سوئیچ شیب در واقع یک شیب سنج با خروجی سوئیچینگ می باشد.نسل جدید سوئیچ شیب شرکت Sensor DIS سنسور دارای فناوری MEMS و الگوریتم های میکروکنترلر هوشمند می باشد. سوئیچ شیب تک محور یا دو محور را می توان با هر زاویه سوئیچینگ مورد نظراستفاده نمود. سوئیچ شیب دارای خروجی NPN یا  PNPو زنگ اخبار داخلی می باشد.

مشاهده موارد...
سوئیچ القایی

سوئیچ القایی

DIS-SENSOR تولید کننده QX-مجموعه ای از سوییچ مجاورت القایی در محفظه مخصوص می باشد. اجزای الکترونیکی این سنسوربه طور کامل درمحفظه قرار گرفته اند،این امرباعث می شود این سنسوربرای استفاده در فضاهای محدود و یا تحت شرایط سخت ایده آل باشد.سوئیچ مجاورت القایی تخت برای تشخیص فاصله بین 2 میلی متر و 18 میلی متر مناسب است و دارای طیف گسترده ای از اتصالات الکترونیکی نظیر PNP، NPN، NAMUR، NO و  NC می باشد.

مشاهده موارد...

تماس با ما

واحد فروش:
33999193 21 0098
33993055 21 0098
واحد حسابداری:
33992998 21 0098
واحد بازرگانی:
33993009 21 0098
فکس:
36057593 21 0098
پست الکترونیک:
info@peymanelc.com

دفتر مرکزی:
تهران، لاله زار جنوبی، کوچه بوشهری ، مجتمع تجاری تهران الکتریک، طبقه اول واحد 203