آدرس وب سایت جدید بازرگانی پیمان الکتریک : http://peymanelectric.com

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
ترموسوئیچ هیتر - 5.0 out of 5 based on 1 vote

(ترموسوئیچ Thermo Switch) یا سوئیچ حرارتی (ترموسوئیچ هیتر) وسیله ای است که برای اندازه گیری درجه حرارت مورد استفاده می گیرد.عملکرد ترموسوئیچ (ترمودیسک هیتر)نسبت به تغییرات دما در یک محیط بسته و یا در فضای باز متغیر است چرا که ترموسوئیچ (ترمودیسک هیتر)بر اساس دمای تعریف شده باز و بسته می شود. برخی از انواع ترموسوئیچ مکانیکی و برخی دیگر الکتریکی هستند . این وسیله طوری طراحی شده است که هنگامیکه دما از حد معینی بالاتر می رود دستگاه را خاموش و زمانی که دما از حد معینی پایین تر بیاید دستگاه را روشن می نماید. ترموسوئیچ (ترمودیسک هیتر)مستقل از منبع جریان عمل می کند.در ترموسوئیچ (ترموسوئیچ هیتر)یک دیسک متشکل از دو فلز بکار رفته است که دمای مشخصی برای آنها تعریف شده است، هنگامی که به دمای مورد نظر برسد این دو دیسک فلزی به هم میخورند و باعث قطع شدن جریان الکتریکی می شوند.

ترموسوئیچ هیتر

 

برخی از انواع ترموسوئیچ  (ترموسوئیچ هیتر)دارای دو نوار فلزی می باشند که از پشت به یکدیگر متصل می باشند. از آنجایی که فلز ها و آلیاژ های مختلف به میزان متفاوتی به هنگام گرما و سرما منقبض و منبسط می شوند ، انبساط یکی از این نوار های فلزی نوار دیگر را به شکل منحنی در می آورد. تغییر شکل در نوار فلزی میتواند برای تکمیل مدار ، ارسال سیگنال الکتریکی و انجام طیف وسیعی از وظایف طراحی شده باشد یا اینکه یک اثر مکانیکی داشته باشد و باعث باز یا بسته شدن یک مدار شود.

ترمودیسک هیترانواع مختلف ترموسوئیچ عبارتند از : ترموسوئیچ سیمی،ترموسوئیچ قابلمه ای، ترموسوئیچ ریست دار و ترموسوئیچ (ترمودیسک هیتر)با تحمل دمای بالا.

ترموسوئیچ (ترمودیسک هیتر) 250 ولت 20 آمپر 50 درجه
ترموسوئیچ (ترمودیسک هیتر250 ولت 20 آمپر 60 درجه
ترموسوئیچ (ترمودیسک هیتر)250 ولت 20 آمپر 105 درجه
ترموسوئیچ (ترمودیسک هیتر) 250 ولت 20 آمپر 120 درجه
ترموسوئیچ (ترمودیسک هیتر) 250 ولت 20 آمپر 130 درجه

ترمودیسک هیترترموسوئیچ حرارتی (ترمودیسک هیتر)40 درجه NC/NO/آساهی
ترموسوئیچ حرارتی (ترمودیسک هیتر) 50 درجه NC/NO/آساهی

ترموسوئیچ  حرارتی (ترموسوئیچ هیتر) 60 درجه NC/NO/آساهی
ترموسوئیچ  حرارتی (ترموسوئیچ هیتر) 70 درجه NC/NO/آساهی

ترموسوئیچ

ترموسوئیچ حرارتی (ترموسوئیچ هیتر) 80 درجه NC/NO/آساهی
ترموسوئیچ حرارتی (ترموسوئیچ هیتر)90 درجه NC/NO/آساهی
ترموسوئیچ حرارتی (ترموسوئیچ هیتر) 100 درجه NC/NO/آساهی
ترموسوئیچ حرارتی (ترموسوئیچ هیتر) 110 درجه NC/NO/آساهی

ترموسوئیچترموسوئیچ حرارتی (ترمودیسک هیتر)120 درجه NC/NO/آساهی
ترموسوئیچ حرارتی (ترمودیسک هیتر)130 درجه NC/NO/آساهی
ترموسوئیچ حرارتی (ترمودیسک هیتر)140 درجه NC/NO/آساهی
ترموسوئیچ حرارتی (ترمودیسک هیتر) 150 درجه NC/NO/آساهی

 


ترموسوئیچ هیتر

ترموسوئیچ هیتر
ترموسوئیچ هیتر

 

 مشاهده مقالات مربوط به ترموسوئیچ :

ترموسوئیچ چیست ؟                                            ترموستات یا سنسور حرارتی

ترموسوئیچ (Thermo Switch)                        ترموستات | ترموسوییچ Thermostat

لیست ترموسوئیچ های آساهی پیمان الکتریک

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

موتور برق چیست؟

موتور برق یک ماشین الکتریکی است که انرژی الکتریکی را به انرژی مکانیکی تبدیل می کند. این وسیله توسط یک ژنراتور الکتریکی (برقی) انرژی مکانیکی را به انرژی الکتریکی تبدیل می کند. ژنراتورها و موتورها در موارد بسیاری دارای ویژگی های مشترکی هستند.

اکثر موتورهای برق از طریق تعامل بین میدان مغناطیسی ، میدان الکتریکی و جریانهای پیچشی برای تولید نیرو عمل می کنند. در برنامه های خاص، مانند ترمزهای احتراق با موتورهای کشش در صنعت حمل و نقل، موتورهای الکتریکی نیز می توانند به عنوان مولد ، انرژی مکانیکی را به انرژی الکتریکی تبدیل کنند.

موتور برق

موتورهای برق می توانند در برنامه های کاربردی متنوع مانند فن های صنعتی، بلورس و پمپ ها، ابزار های ماشین، لوازم خانگی، ابزار قدرت، و درایو دیسک از منابع مستقیم DC مانند باتری ها، وسایل نقلیه موتوری یا یکسو کننده ها یا منابع متناوب (AC) مانند شبکه برق، مبدل ها یا ژنراتور ها انرژی خود را دریافت کنند.

موتور برق های کوچک را می توان در ساعت های الکتریکی نیز یافت. موتورهای عمومی با ابعاد و ویژگی های استاندارد دارای قدرت مکانیکی مناسب برای استفاده صنعتی می باشند. بزرگترین موتور برق ها برای نیروی دریایی، فشرده سازی خط لوله و برنامه های ذخیره سازی پمپ با رتبه بندی 100 مگاوات استفاده می شود. انواع موتور برق را می توان با نوع منبع برق، ساخت داخلی، کاربرد، نوع خروجی حرکت و غیره دسته بندی کرد.

موتور برق

موتور برق برای تولید نیروی خطی یا دوار (گشتاور) استفاده می شود و باید از دستگاه هایی مانند مارپیچ مغناطیسی و بلندگو که انرژی برق را به حرکت در می آورند  اما انرژی مکانیکی قابل استفاده، که به عنوان دیسک و مبدل معرفی می شوند متمایز شود.

کاربرد موتور برق

کاربرد موتور برق در صنعت ، به عنوان یک انقلاب صنعتی به شمار می رود.

فرایندهای صنعتی دیگر با انتقال قدرت با استفاده از خط شفت، کمربند، هوای فشرده یا فشار هیدرولیکی محدود نمی شوند. در عوض، هر دستگاه می تواند با موتور برق خود مجهز شود و کنترل آسان را در نقطه استفاده و بهبود بهره وری انتقال انرژی را فراهم کند. موتورهای برقی که در کشاورزی کاربرد دارند قدرت عضلانی انسان و حیوان را از کارهایی مانند حمل دانه یا پمپاژ آب حذف کرده اند.

موتور برق

استفاده خانگي از موتورهاي برق کارهاي سنگين در خانه را کاهش داده و استانداردهاي بالاتر از راحتي، آسايش و امنيت را فراهم کرده است. امروزه موتورهای برق بیش از نیمی از مصرف برق در ایالات متحده را تشکیل می دهند.

انواع موتور برق بر روی سه اصل مختلف فیزیکی کار می کنند: مغناطیسی، الکترواستاتیک و پیزوالکتریک و شایع ترین این موتورها که تا کنون موتور مغناطیسی است.

در موتورهای مغناطیسی، میدان مغناطیسی در هر دو روتور و استاتور شکل می گیرد. محصول بین این دو زمینه موجب نیرو، و بنابراین گشتاور در شفت موتور می شود. یک یا هر دو از این زمینه ها باید با چرخش موتور تغییر کند. این کار با تعویض قطب ها در زمان مناسب و یا خاموش شدن یا تغییر قدرت قطب انجام می شود.

موتور برق

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
انواع منبع تغذیه - 5.0 out of 5 based on 1 vote

منبع تغذیه چیست؟

منبع تغذیه یک دستگاه الکترونیکی است که قدرت الکتریکی را به بار الکتریکی تبدیل می کند. عملکرد اولیه منبع تغذیه، تبدیل انرژی الکتریکی به یک دیگر است. در نتیجه، منبع تغذیه گاهی اوقات به عنوان تبدیل کننده برق نیز نامیده می شود. برخی منبع تغذیه ها دستگاه های جداگانه و مستقل هستند، در حالیکه دستگاه های دیگر بزرگتر هستند. نمونه هایی از این دستگاه شامل منابع برق موجود در رایانه های رومیزی و دستگاه های الکترونیکی مصرفی هستند.

منبع تغذیه چیست

هر منبع تغذیه باید انرژی مورد نیاز خود را به بار خود و همچنین هرگونه انرژی مصرفی در هنگام انجام این کار را از یک منبع انرژی دریافت کند. بسته به طراحی منبع تغذیه، این دستگاه ممکن است انرژی را از انواع مختلفی از منابع انرژی، از جمله سیستم های انتقال انرژی الکتریکی، دستگاه های ذخیره سازی انرژی از جمله در باتری ها و سلول های سوختی، سیستم های الکترومکانیکی مانند ژنراتور و آلترناتور، مبدل انرژی خورشیدی، و یا منبع تغذیه دیگر به دست آورد.

منبع تغذیه چیست

همه منابع تغذیه دارای یک ورودی انرژی هستند که انرژی را از منبع انرژی دریافت می کنند و یک خروجی انرژی که انرژی را به بار تحویل می دهد. در اکثر منابع تغذیه، ورودی و خروجی برق متشکل از اتصالات الکتریکی یا اتصالات مدار سختی است، اگرچه برخی از منابع تغذیه انرژی بی سیم را به جای اتصالات گالوانیکی برای ورود یا خروجی برق استفاده می کنند، بعضی از آنها برای نظارت و کنترل خارجی دارای انواع دیگری از ورودی ها و خروجی ها نیز هستند.

منبع تغذیه چیست

انواع دسته بندی منبع تغذیه :

منبع تغذیه DC

منبع تغذیه DC، ولتاژ دائمی DC را به بار خود متصل می کند. منبع تغذیه DC بسته به طراحی خود، ممکن است از یک منبع DC یا یک منبع AC مانند برق انرژی خود را بدست آورد.

منبع تغذیه چیست

منبع تغذیه AC

منبع تغذیه AC به طور معمول ولتاژ را از یک منبع برق دیود (منبع تغذیه) می گیرد و آن را به ولتاژ مورد نظر کاهش می دهد. بعضی از فیلترینگ ها نیز در این شرایط ممکن است رخ دهند.

منبع تغذیه چیست

در استفاده مدرن، منابع تغذیه AC را می توان به سیستم های تک فاز و سه فاز تقسیم کرد. تفاوت اصلی بین قدرت تک فاز و سه فاز AC انتقال مداوم است. منبع تغذیه AC همچنین می تواند برای تغییر فرکانس و همچنین ولتاژ مورد استفاده قرار گیرد، آنها اغلب توسط تولید کنندگان برای بررسی مناسب بودن محصولات خود برای استفاده در کشورهای دیگر استفاده می شوند. 

منبع تغذیه چیست

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
سرووموتور - 5.0 out of 5 based on 1 vote

سروو موتور (ServoMotor) چیست ؟

سروو موتورها قادر به کارکرد به مدت طولانی در بسیاری از دستگاه ها می باشند. اندازه های کوچکی دارند، اما دارای پانچ بزرگ  به صورت بسته می باشند و دارای انرژی مقرون به صرفه ای هستند. این ویژگی ها اجازه می دهد تا آنها برای استفاده از ماشین های اسباب بازی کنترل از راه دور یا رادیویی، روبات ها و هواپیما استفاده شوند. سروو موتورها نیز در کاربردهای صنعتی، رباتیک، خط تولید، داروسازی و خدمات غذایی استفاده می گردند.

سرووموتور

 

ساختار سروو موتور (ServoMotor)

مدار سروو درست درون واحد موتور قرار گرفته است و دارای یک شفت قابل تنظیم است که معمولا با یک چرخ دنده فیت شده است. که موتور موجود در آن با یک سیگنال الکتریکی کنترل می شود که میزان حرکت شفت را تعیین می کند.

سرووموتور

کارکرد سروو موتور (ServoMotor)

هنگامی که شفت موتور در موقعیت دلخواه قرار می گیرد، انرژی تامین شده به موتور متوقف می شود. در غیر اینصورت، موتور در جهت مناسبی قرار می گیرد. در این حین ، موقعیت مورد نظر از طریق پالس های الکتریکی از طریق سیم سیگنال ارسال می شود. سرعت موتور مناسب با تفاوت بین موقعیت واقعی و موقعیت مطلوب است. بنابراین اگر موتور نزدیک موقعیت دلخواه باشد، به آرامی چرخانده می شود، در غیر این صورت سریعا تبدیل خواهد شد. این عمل کنترل متناسب خوانده می شود. این به این معنی است که موتور در صورت ضرورت برای انجام وظیفه مانند یک مرد کوچک بسیار کارآمد به سختی  کار می کند.

سرووموتور ac

انواع سروو موتور (ServoMotor)

دو نوع سروو موتور وجود دارد : AC و DC. سروو موتور AC می تواند موجب افزایش جریانهای بالاتر شده و در ماشین آلات صنعتی استفاده شود. سروو موتور های DC برای جریان های بالا طراحی نشده اند و معمولا برای برنامه های کوچکتر مناسب هستند. به طور کلی، موتورهای DC ارزان تر از همتایان AC خود هستند. این موتورهای سروو به طور خاص برای چرخش پیوسته ساخته شده اند، و این یک روشی آسان برای حرکت ربات به شمار می آید. آنها دارای دو یاطاقان توپی شکل بر روی شفت خروجی برای کاهش اصطکاک و دسترسی آسان به تنظیم نقطه استراحت پتانسیومتر هستند.

سرووموتور dc

کاربرد سروو موتور (ServoMotor)

سروو موتورها  در هواپیما های رادیویی استفاده می شود تا سطوح کنترل مانند آسانسور، استوانه، راه رفتن یک ربات یا عملگرهای گریپیر را کنترل کنند. موتورهای سروو ، کوچک و دارای مدار کنترل داخلی هستند و دارای قدرت خوبی به نسبت اندازه شان هستند.

فروش سرووموتور

در خدمات مواد غذایی و داروسازی، این ابزارها برای استفاده در محیط های سخت تر، که در آن پتانسیل خوردگی بالا به علت اینکه در فشار بالا و درجه حرارت به طور مداوم جریان دارد ، برای حفظ استانداردهای بهداشتی شدید طراحی شده اند. سروو موتورها همچنین در خط تولید ، که در آن تکرار مکرر و  لزوم دقت کار بالا وجود دارد ، استفاده می شوند.

خرید سرووموتور

 

برای مشاهده تازه های فناوری برق اینجا کلیک کنید

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

ماژول دیود تریستور چیست ؟ 

semiconductor (ماژول دیود تریستور) دارای مقدار هدایت الکتریکی بین یک هادی، مانند مس و یک عایق، مانند شیشه است. هنگامی که دمای این دو افزایش می یابد مقاومت آنها کاهش می یابد و عکس العمل آن با  فلز مغایرت دارد. ویژگی هدایت کننده ماژول دیود تریستور ممکن است در روش های سودمند و ناخواسته کنترل شده ("دوپینگ") به ساختار بلوری تغییر یافته باشد. در جایی که دو منطقه دوگانه متفاوت در یک کریستال وجود دارد، یک اتصال نیمه هادی ایجاد می شود.این رفتار از حامل های بار که شامل الکترون ها، یون ها و حفره های الکترونی در این اتصالات است ، اساس دیودها، ترانزیستورها و تمام قطعات الکترونیکی مدرن به حساب می آید.

ماژول دیود تریستور

ماژول دیود تریستور یا همان دستگاه های نیمه هادی می توانند طیف وسیعی از خواص مفید مانند عبور از جریان را به راحتی در یک جهت نسبت به دیگری نشان دهند و قابلیت نمایش مقاومت متغیر و حساسیت به نور یا گرما را نیز دارا می باشند. از آنجا که خواص الکتریکی یک ماده نیمه هادی را می توان با دوپینگ اصلاح کرد، و یا با استفاده از میدانهای الکتریکی یا نوری، تجهیزات ساخته شده از نیمه هادی ها می توانند برای تقویت و سوئیچینگ و تبدیل انرژی استفاده شوند.

ماژول دیود تریستور

درک امروزی از ویژگی یک ماژول دیود تریستور برای توضیح حرکت حاملهای بار در یک شبکه بلوری متکی بر فیزیک کوانتوم می باشد. هنگامی که یک (نیمه هادی) ماژول دیود تریستور دوپینگ شده ، عمدتا شامل حفره های مستقل به نام "نوع p"، و هنگامی که شامل الکترون بیشتر باشد به عنوان "نوع n" شناخته می شود. مواد نیمه هادی که در دستگاه های الکترونیکی مورد استفاده قرار می گیرند تحت شرایط دقیق برای کنترل غلظت و ناحیه های dopants p- و n-type استفاده می شوند. یک کریستال نیمه رسانای تک می تواند بسیاری از مناطق p و n را داشته باشد؛ پیوندهای p-n بین این مناطق مسئول رفتار الکترونیکی مفید هستند.

ماژول دیود تریستور

ماژول دیود تریستور یا نیمه هادی (semiconductor) قطعه ای است که معمولا یک عنصر شیمیایی جامد است که می تواند الکتریسیته را تحت شرایط خاصی انجام دهد ، و آن را به عنوان یک محیط خوب برای کنترل جریان الکتریکی تبدیل کند. هدایت نیمه هادی (semiconductor) بسته به جریان یا ولتاژ اعمال شده به یک الکترود ، بسته به کنترل یا شدت تابش توسط مادون قرمز (IR)، نور مرئی، اشعه ماوراء بنفش (UV) یا اشعه X متفاوت است.

ماژول دیود تریستور یا (semiconductor) نیمه هادی یک ماده بلوری است که دمای آن هنگامی که توانایی آن برای تولید الکتریسیته افزایش می یابد بیشتر می شود. این به این معنا است که گاهی اوقات به عنوان یک هادی و بعضی اوقات به عنوان یک مقره عمل می کند. توانایی کارکرد این وسیله به وسیله پردازش های شیمیایی بسیار افزایش می یابد. تراشه تولید شده از سیلیکون، کمتر از نصف اینچ مربع، ممکن است حاوی میلیون ها ترانزیستور میکروسکوپی باشد که می تواند در هنگام کار با کامپیوتر، خودرو، تلفن همراه، پخش دی وی دی یا مایکروویو نصب شود.

ماژول دیود تریستور

 

جهت مشاهده لیست محصولات ماژول دیود تریستور سمیکرون کلیک کنید.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

فرکانس متر دیجیتال چیست؟

فرکانس متر دیجیتال یک ابزار کلی برای نمایش فرکانس یک سیگنال الکتریکی دوره ای با دقت سه رقم اعشار است. این وسیله رویداد های شمارش شده در نوسانات را در طول یک بازه زمانی معین شمارش می کند. همانطور که دوره از پیش تعیین شده تکمیل می شود، مقدار در شمارنده روی صفحه نمایش داده شده و شمارنده مجددا به صفر می رسد. انواع مختلفی از فرکانس متر دیجیتال موجود است که با فرکانس ثابت یا متغیر عمل می کند. اما اگر یک فرکانس متر دیجیتال در یک فرکانس متفاوت از محدوده خاصی قرار بگیرد می تواند غیر طبیعی عمل کند. انحراف نشانگر بر روی صفحه تغییر فرکانس را نشان می دهد.

فرکانس متر دیجیتال

عملکرد فرکانس متر دیجیتال :

فرکانس متر دیجیتال دارای یک دستگاه کوچک است که ولتاژ سینوسی فرکانس را به یک زنجیره از پالس های یک طرفه تبدیل می کند. فرکانس سیگنال ورودی، همان مقدار نمایش داده شده می باشد و  به طور میانگین در یک بازه زمانی مناسب از 0.1، 1.0 یا 10 ثانیه می باشد. این سه فواصل به طور متوالی تکرار می شوند. همانطور که واحدهای شمارش حلقه بازنشانی می شوند، این پالس ها از طریق دروازه زمان پایه عبور می کنند و سپس وارد دروازه اصلی می شوند که دروازه زمانی برای یک دوره مشخص از بازه زمانی باز می شود.

100

کاربرد فرکانس متر دیجیتال :

 • برای آزمایش تجهیزات رادیویی
 • اندازه گیری دما، فشار و سایر ارزش های فیزیکی.
 • اندازه گیری لرزش
 • مبدل های اندازه گیری

101

 

مدار داخلی فرکانس متر دیجیتال

 

102

 

با کلیک بر این قسمت می توانید از مطالب خواندنی و جذاب تازه های تکنولوژی و فناوری بهره ببرید.

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
ترانسفورماتور افزاینده ولتاژ - 5.0 out of 5 based on 1 vote

ترانسفورماتور افزاینده ولتاژ چیست ؟

ترانسفورماتور افزاینده ولتاژ یا همان استابلایزر یا ترانس اتوماتیک خانگی ، دستگاهی است که جهت ثابت نگاه داشتن سطح ولتاژ تعبیه شده است ، یک ترانسفورماتور افزاینده ولتاژ می تواند از یک مکانیسم الکترومکانیکی و یا مکانیسم الکترونیکی تشکیل شده باشد. همچنین ترانسفورماتور افزاینده ولتاژ بسته به نوع طراحی خود می تواند برای تنظیم یک یا چند ولتاژ AC یا DC مورد استفاده قرار گیرد.

ترانسفورماتور افزاینده ولتاژ
چرا ما به شما محصولات ترانسفورماتور افزاینده ولتاژ (استابلایزر) دلتا را پیشنهاد می کنیم؟
1- محصولات كمپاني دلتا Delta دارای استاندارد CE و iso9001 بوده و در حال حاضر به بیش از 56 کشور جهان صادر می شود.
2- ترانسفورماتور افزاینده ولتاژ (ترانسفورماتور افزاینده برق) دلتا Delta دارای کیفیت متفاوت با طراحی ویژه جهت کارکرد مداوم با طول عمر حداقل 10 سال بدون تعمیر می باشد
3- کمپانی بزرگ دلتا Delta مجهز به 6 خط تولید پیشرفته در تولید محصولات اتوماسیون صنعتی و استابلايزر (ترانسفورماتور افزاینده برق) است که 2 خط تولید آن به صورت کاملا رباتیک در حال تولید ترانس اتوماتیک سرو موتوري با كيفيت بالا می باشد.
4- (ترانسفورماتور افزاینده ولتاژ) استابلايزر هاي دلتا Delta در تمامی رنج ها به مجهز به صفحه نمايش و هسته اي داخلي تماما مس وداراي سيستم حفاظتي ولتاژ و جريان و تکنولوژی روز دنیا است.

5- انواع (استابلایزر) ترانسفورماتور افزاینده برق دلتا Delta دارای يك سال گارانتی طلایی و 10 سال خدمات پس از فروش است.
6- ترانسفورماتور افزاینده دلتا Delta دارای لیست قیمت بسیار ویژه و رقابتی با درصد تخفیف منحصر به فرد برای همکاران گرامی می باشد.

ترانسفورماتور افزاینده ولتاژ

انواع ترانسفورماتور افزاینده ولتاژ دلتا شامل : 

1 - ترانسفورماتور افزاینده ولتاژ تکفاز دلتا : 

ترانسفورماتور افزاینده ولتاژ STB-11-20000 با توان 20 کیلو وات ، خروجی ثابت 220 ولت و تحمل جریان 60 آمپر

استابلایزر دلتا تک فاز STB-11-20KVA

ترانسفورماتور افزاینده ولتاژ STB-11-15000 با توان 15 کیلو وات ، خروجی ثابت 220 ولت و تحمل جریان 60 آمپر

استابلایزر دلتا تک فاز STB-11-15KVA

ترانسفورماتور افزاینده ولتاژ STB-11-10000 با توان 10 کیلو وات ، خروجی ثابت 220 ولت و تحمل جریان 40 آمپر

استابلایزر دلتا تک فاز STB-11-10KVA

ترانسفورماتور افزاینده ولتاژ STB-11-8000 با توان 8 کیلو وات ، خروجی ثابت 220 ولت و تحمل جریان 32 آمپر

استابلایزر دلتا تک فاز STB-11-8KVA

ترانسفورماتور افزاینده ولتاژ STB-11-5000 با توان 5 کیلو وات ، خروجی ثابت 220 ولت و تحمل جریان 20 آمپر

استابلایزر دلتا تک فاز STB-11-5KVA

ترانسفورماتور افزاینده ولتاژ STB-11-3000 با توان 3 کیلو وات ، خروجی ثابت 220 ولت و تحمل جریان 12 آمپر

استابلایزر دلتا تک فاز STB-11-3KVA

ترانسفورماتور افزاینده ولتاژ STB-11-2000 با توان 2 کیلو وات ، خروجی ثابت 220 ولت و تحمل جریان 8 آمپر

استابلایزر دلتا تک فاز STB-11-2KVA

ترانسفورماتور افزاینده ولتاژ STB-11-1500 با توان 1500 کیلو وات ، خروجی ثابت 220 ولت و تحمل جریان 6 آمپر

استابلایزر

2- ترانسفورماتور افزاینده ولتاژ سه فاز دلتا :

استابلایزر

ترانسفورماتور افزاینده ولتاژ STB-33-20000 با توان 20 کیلو وات ، خروجی ثابت 380 ولت و تحمل جریان 27 آمپر

استابلایزر

ترانسفورماتور افزاینده ولتاژ STB-33-30000 با توان 30 کیلو وات ، خروجی ثابت 380 ولت و تحمل جریان 40 آمپر

استابلایزر

ترانسفورماتور افزاینده ولتاژ STB-33-50000 با توان 50 کیلو وات ، خروجی ثابت 380 ولت و تحمل جریان 60 آمپر

استابلایزر

ترانسفورماتور افزاینده ولتاژ STB-33-9000 با توان 9 کیلو وات ، خروجی ثابت 380 ولت و تحمل جریان 12 آمپر

استابلایزر

ترانسفورماتور افزاینده ولتاژ STB-33-15000 با توان 15 کیلو وات ، خروجی ثابت 380 ولت و تحمل جریان 20 آمپر

می باشد.

بازرگاني پيمان الكتريك نماینده انحصاری محصولات استابلايزر و ترانسفورماتور افزاینده ولتاژ و ترانس هاي اتوماتيك دلتا Delta در ايران 

مشاهده دیگر مقالات مربوط به استابلایزر یا ترانسفورماتور افزاینده ولتاژ :

خرید استابلایزر

فروش استابلایزر

دستگاه تنظیم کننده ولتاژ

تنظیم کننده ولتاژ چیست؟

لیست محصولات استابلایزر پیمان الکتریک

تثبیت کننده ولتاژ (Voltage Stabilizer)

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
انکودر 1024-238111-80 - 5.0 out of 5 based on 1 vote

انکودر Hohner افزایشی هالو شفت قابل برنامه نویسی (Programable) جهت استفاده در برنامه های کاربردی صنعتی دارای استانداردهای CE و ROHS

قابلیت انکودر هالو شفت Hohner :

 • قطر هالو 38 میلی متر
 • دارای درجه حفاظتیIP65
 • قابلیت ارتباط به صورت کابلی یا کانکتوری M23
 • انکودر افزایشی قابل برنامه نویسی از 1 الی 5000 پالس

انکودر hohner

انکدر hohner

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

ترموسوییچ پیچی

 

سنسور دما 120 درجه (ترمودیسک) برند آساهی ساخت کشور ژاپن

 • دارای ولتاژ ورودی 220 الی 250 ولت AC
 • دارای ماکسیمم جریان 1 الی 10 آمپر
 • جهت نصب بر روی HEAT SEEING
 • دارای کنتاکت خروجی NO و NC
 • دارای جنس بدنه فنولیک و برنج
 •  دارای مقاومت الکتریکی 2 الی 5 مگا اهم
 • دارای رنج تحمل دمای 120 درجه سانتیگراد
 • دارای کنتاکت داخلی از جنس مس و طلا جهت جلوگیری از اکسید شدن
 • دارای استانداردهای کیفیت ISO 9001 و ISO 14001 و استانداردهای جهانی CMJ , UL , C-UL , VDE , CQC
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

ترموسوییچ پیچی

 

سنسور دما 110 درجه (ترمودیسک) برند آساهی ساخت کشور ژاپن

 • دارای ولتاژ ورودی 220 الی 250 ولت AC
 • دارای ماکسیمم جریان 1 الی 10 آمپر
 • جهت نصب بر روی HEAT SEEING
 • دارای کنتاکت خروجی NO و NC
 • دارای جنس بدنه فنولیک و برنج
 •  دارای مقاومت الکتریکی 2 الی 5 مگا اهم
 • دارای رنج تحمل دمای 110 درجه سانتیگراد
 • دارای کنتاکت داخلی از جنس مس و طلا جهت جلوگیری از اکسید شدن
 • دارای استانداردهای کیفیت ISO 9001 و ISO 14001 و استانداردهای جهانی CMJ , UL , C-UL , VDE , CQC
صفحه 1 از 94

تماس با ما

واحد فروش:
33999193 21 0098
33993055 21 0098
واحد حسابداری:
33992998 21 0098
واحد بازرگانی:
33993009 21 0098
فکس:
36057593 21 0098
پست الکترونیک:
info@peymanelc.com

دفتر مرکزی:
تهران، لاله زار جنوبی، کوچه بوشهری ، مجتمع تجاری تهران الکتریک، طبقه اول واحد 203