آدرس وب سایت جدید بازرگانی پیمان الکتریک : http://peymanelectric.com

پی ال سی plc چیست؟

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
پی ال سی plc چیست؟ - 5.0 out of 5 based on 1 vote

پی ال سی PLC (PROGRAMMABLE LOGIC CONTROLLER) چیست؟

پی ال سی PLC یا همان کنترل کننده های منطقی قابل برنامه ریزی ((PLC یا  PROGRAMMABLE LOGIC CONTROLLER در واقع   یک سیستم کنترل با استفاده از عملیات الکترونیکی است. روش آسان ذخیره سازی، اصول گسترش دستی، عملکرد پی در پی / کنترل موقعیت، شمارش به پایان رسیده و ورودی / خروجی کنترل به طور گسترده ای در این زمینه را از کنترل های اتوماسیون صنعتی توسط این دستگاه به شمار می رود.

plc چیست
سری DVP کنترل کننده های منطقی قابل برنامه ریزی ، با قابلیت ارائه سرعت بالا، برنامه های کاربردی پایدار و بسیار قابل اعتماد در انواع ماشین آلات اتوماسیون صنعتی ، در صنعت استفاده می گردد . علاوه بر عملیات منطقی سریع، با دارا بودن دستورالعمل های سودمند و کارت های چند کاره ، DVP-PLC با هزینه ای نیز از پروتکل های ارتباطی مختلف پشتیبانی می کند.

plc چیست

Hot Swappable Mid-range PLC - AH Series

PLC با برد متوسط با برد متوسط - سری AH 

PLC سری AH راه حل های اتوماسیون برای برنامه های سطح بالا را فراهم می کند. ترکیبی از ساختار سخت افزاری ماژولار، توابع پیشرفته و نرم افزار یکپارچه یک راه حل سیستم برای برنامه های کنترل فرآیند است. PLC سری AH علاوه بر بلوک های عملکردی مختلف (FB)، قیمت / عملکرد بسیار عالی و انتخاب فراوان از ماژول های فرمت، کنترل حرکت چند محوری را از طریق شبکه حرکت مانند Ether CAT، برای انجام سرعت بالا و با دقت بالا با قابلیت کنترل ماشین وارتقاء سیستم استثنایی نیز هزینه های سیستم را برای طیف وسیعی از برنامه های کاربردی کاهش می دهد.

plc چیست

کنترل کننده های قابل برنامه ریزی (PLC) برای کنترل فرایندهای اتوماسیون نیز استفاده می شود. PLC های Delta در محصولات نانو و میکرو کلاس عرضه می شوند. PLC ها با کارایی بالا و گسترده و واحد O نشان دهنده یک راه حل با ارزش بالا برای کنترل ماشین و اتوماسیون صنعتی نیز کاربرد دارد. با استفاده از ماژول های ارتباطی DeviceNet و Profibus، محصولات Delta PLC از انعطاف پذیر ترین خطوط تولید در صنعت می باشند.

plc چیست

 

جهت مشاهده مقالات دیگر پیمان الکتریک اینجا کلیک نمایید.

تماس با ما

واحد فروش:
33999193 21 0098
33993055 21 0098
واحد حسابداری:
33992998 21 0098
واحد بازرگانی:
33993009 21 0098
فکس:
36057593 21 0098
پست الکترونیک:
info@peymanelc.com

دفتر مرکزی:
تهران، لاله زار جنوبی، کوچه بوشهری ، مجتمع تجاری تهران الکتریک، طبقه اول واحد 203