آدرس وب سایت جدید بازرگانی پیمان الکتریک : http://peymanelectric.com

ترانس اتوماتیک (استابلایزر)

ترانس اتوماتیک (استابلایزر) - 5.0 out of 5 based on 1 vote

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

ترانس اتوماتیک

با توسعه ی شهرنشینی و به دنبال آن افزایش استفاده از دستگاه های برقی مختلف که هر کدام دارای تحمل ولتاژ و توان متفاوتی هستند و یا حتی اشکال در توزیع درست برق در منازل و ادارات و کارخانجات صنعتی، امکان بالاتر یا پائین تر رفتن ولتاژ برق شهری از میزان تعیین شده خود( ۲۲۰ ولت) وجود دارد.

این تغییرات ولتاژ می تواند منجر می شود که به دستگاه هایی مانند کامپیوتر، یخچال،ماشین لباس شویی ، دستگاه های CNC و ... آسیب هایی وارد گردد .

به همین منظور برای حفاظت از لوازم برقی به ویژه یخچال ، تجهیزات اداری ، تجهیزات پزشکی ، کولر گازی ، سیستم صوتی و تصویری و کامپیوتر و… می بایست از استابلایزر یا همان ترانس اتوماتیک استفاده نمود .

این دستگاه در زمان افت یا افزایش ولتاژ برق شهر از میزان ۲۲۰ ولت ، ولتاژ برق را اصلاح نموده و آن را به سطح ۲۲۰ ولت بر می گرداند و از دستگاه های برقی بدون قطع برق محافظت می نماید.

استابلایزر با تغییرات ولتاژ، برق را قطع نمی کند. بلکه باعث اصلاح ولتاژ در محدوده مشخصی از نوسانات، می گردد.

برق ایران دارای نوسانات ولتاژ است، به همین دلیل استفاده از استابلایزر میتواند با تثبیت ولتاژ به میزان قابل توجهی عمر و راندمان دستگاه های مصرف کننده را بالا ببرد.
محافظت در مقابل اتصال کوتاه
اگر به هر دلیلی اتصالی در خروجی و یا مدارات داخلی استابلایزر اتفاق بیافتد بلافاصله دستگاه به صورت اتوماتیک توسط میکروکنترلر تعبیه شده ،خروجی را قطع نموده و از بروز هرگونه ایراد و مشکل برای مصرف کننده جلوگیری می نماید .

قابل ذکر است که استابلایزر در انواع توان های 1500 الی 20KVA در مدل های تکفاز و از توان 9 الی 50KVA در مدل های سه فاز موجود و قابل ارائه می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک نمایید.

همچنین می توانید برای آگاهی از دیگر محصولات این شرکت ، کانال تلگرام بازرگانی پیمان الکتریک را از لینک telegram.me/Peymanelcco دنبال نمایید.

تماس با ما

واحد فروش:
33999193 21 0098
33993055 21 0098
واحد حسابداری:
33992998 21 0098
واحد بازرگانی:
33993009 21 0098
فکس:
36057593 21 0098
پست الکترونیک:
info@peymanelc.com

دفتر مرکزی:
تهران، لاله زار جنوبی، کوچه بوشهری ، مجتمع تجاری تهران الکتریک، طبقه اول واحد 203