اخبار

بارگذاری محصولات کوپلینگ ROTEX، کوپلینگ HRC، کوپلینگ UCC

محصولات کوپلینگ ROTEX، کوپلینگ HRC، کوپلینگ UCC، کوپلینگ لقمه ای KB در سایت پیمان الکتریک بارگذاری گردید.

کوپلینگ HRC شامل 2 نیمه چدن است که با استفاده از هر دو بوش مخروطی نصب شده روی توپی (H Flange) یا روکش (F Flange) به شافت ها متصل می شوند. بین این دو نیمه یک “عنکبوت” لاستیکی قرار دارد که به عنوان کمک فنر عمل می کند. کار این قطعه لاستیکی، جذب لرزش ها و ارتعاشات ناشی از فعالیت ماشین های صنعتی می باشد.

کوپلینگ های UCC در صنایع و یونیت های هیدرولیکی بسیار پر کاربرد هستند و می توان گفت که این وسایل نقش تکمیل کننده در ساختار ماشین های مختلف را دارد. البته در نظر داشته باشید که سایر کوپلینگ ها مانند کوپلینک HRC یا کوپلینگ KB هم در این صنایع کاربر دارند و به گونه ای نیست که فقط از یک نوع کوپلینگ استفاده شود.

به طور کلی کوپلینگهای روتکس به دو نوع اصلی سخت و انعطاف پذیر تقسیم می شوند.کوپلینگ سخت جهت اتصال دو محور هم راستا به کار می رود و به دو نوع پوسته ای و فلنچی تقسیم می شوند.کوپلینگهای انعطاف پذیر میتوانند عدم تقارن محوری و زاویه ای را بین دو محور محرک و متحرک تحمل کنند و در انواع مختلف تجاری موجود میباشند. 

کوپلینگ KB وسیله ای است که دو محور یا شفت را برای انتقال نیرو بهم متصل می سازد و مانع از اتصال محور ها در حین عمل میشوند. آنها اجزایی از ماشین هستند که توان و حرکت را از انتهای یک محور دریافت و به محور دیگر منتقل می کنند. 

جهت مشاهده به لینک مربوط هر محصول مراجعه کنید.

کوپلینگ ROTEX

کوپلینگ HRC

کوپلینگ UCC

کوپلینگ لقمه ای KB

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *