×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 42
استابلایزر (Stabilizers)

استابلایزر (Stabilizers)

با تشکر از حسن توجه شما به استابلایزرهای دلتا و استابلایزر یاسکاوا برخی ازویژگی های این نوع استابلایزر عبارتند از وجود هسته داخلی تماما مس، خروجی ثابت V 220 در مدل های تکفاز و V 380 در مدل های سه فاز، دارای سیستم تنظیم درصد خطا و هم چنین با دارا بودن سه صفحه نمایش دیجیتال، امکان مشاهده همزمان ولتاژ ورودی و ولتاژ خروجی و آمپر مصرفی را برای شما فراهم می کند.
بازرگانی پیمان الکتریک به عنوان یکی از بزرگترین و فعال ترین وارد کننده انواع استابلایزر تک فاز خانگی و صنعتی و به عنوان تنها نماینده رسمی استابلایزر سه فاز سرووموتوری در ایران می باشد.

فراموش نکنید که برای یک وسیله الکتریکی یا الکترونیکی هیچ چیز مهم‌تر از یک منبع تغذیه پایدار فلیتر و حفاظت شده نیست. برای اینکه یک تجهیز عملکرد مورد نظر خود را به بهترین نحو انجام دهد، یک ولتاژ تغذیه درست و تثبیت شده نیاز دارد. وظیفه یک استابلایزر ولتاژ آن‌ است که یک ولتاژ مطلوب تجهیزات را بدون توجه به میزان نوسان، فراهم کند.

 

برای خرید محصولات استابلایزر با شماره های زیر تماس بگیرید.

33992998 21 0098
33993009 21 0098

با توجه به اینکه عمر وسایل برقی به پایداری مقدار جریان و ولتاژ دریافت شده از آنها بستگی دارد ، با هر تغییر غیر مجاز در میزان ولتاژ ، عمر مفید دستگاه ها کاهش می یابد ، بنابراین برای رفع این مشکل ، تثبیت کننده  ولتاژ (استابلایزر) راندمان خود را نشان می دهد.

این تغییرات ممکن است در مصارف خانگی کمتر دیده شود ، اما در کاربردهای صنعتی که روزانه با انواع تجهیزات الکتریکی و غیرمولد برق انجام می شود ، وجود یک استابلایزر stabilizer مهم است.

افت ولتاژ شبکه باعث ایجاد اختلال در ورودی ولتاژ می شود که برای برخی از دستگاه های حساس بسیار مخرب است. این اختلالات بر قدرت و کارایی موتورهای الکتریکی و دستگاهها تأثیر منفی می گذارد و همچنین باعث اتلاف انرژی می شود.

بنابراین برای کنترل ولتاژ ورودی و جلوگیری از افت ولتاژ در دستگاه هایی مانند کامپیوتر ، یخچال ، تلویزیون ، اجاق های مایکروویو ، تهویه هوا ، آسانسور، ماینر ، دستگاه های CNC و ... شما می توانید استابلایزر مناسب منزل و یا در موارد صنعتی، استابیلایزر صنعتی را خریداری کرده و آنها را در قسمت ورودی برق قرار دهید. با این کار عمر دستگاه های برقی و الکترونیکی خود را افزایش داده و از خرابی زودرس آنها خلاص می شوید.

راهنمای خرید استابلایزر را از لینک مقابل مشاهده نمایید.

 

دسته بندی ها

محصولات

صفحه1 از7