روتاری کانکتور | اسلیپ رینگ

روتاری کانکتور | اسلیپ رینگ

روتاری کانکتور (Rotary connector) یا اسلیپ رینگ (slip ring) یک دستگاه الکترومکانیکی است که اجازه می دهد تا سیگنال های برق و سیگنال های الکتریکی از یک ساختار ثابت به یک ساختار چرخشی انتقال یابد. روتاری کانکتور یا کانکتور دورانی همچنین به عنوان یک اتصال الکتریکی دوار، گرداننده یا متناوب الکتریکی (سوکت دورانی – کانکتور چرخشی ) نامیده می شود و می تواند در هر سیستم الکترومکانیکی مورد استفاده قرار گیرد که در هنگام انتقال جریان یا داده ها نیازمند چرخش بدون وقفه، متناوب یا پیوسته باشد. این کار می تواند عملکرد مکانیکی را بهبود بخشد، عملکردهای سیستم را ساده تر کند و سیم های مستعد از طریق مفاصل متحرک را از بین ببرد. روتاری کانکتور asiantools  و اسلیپ رینگ mercotac از نوع کانکتور چرخشی هستند.

خرید اسلیپ رینگ

برای خرید اسلیپ رینگ (روتاری کانکتور) با شماره های زیر تماس بگیرید.

33992998 21 0098
33993009 21 0098

برخی از زمینه های کاری پیمان الکتریک

پیمان الکتریک ارائه دهنده انواع لوازم برقی و اتوماسیون صنعتی با بهترین کیفیت و اطمینان در خرید می باشد.

محصولات قابل ارائه پیمان الکتریک

در بخش زیر می توانید محصولاتی که توسط کارشناسان ما قابل ارائه می باشد را مشاهده نمایید.

طبقه بندي هاي فرزند

اسلیپ رینگ Asiantool

انواع اسلیپ رینگ (slip ring) ایشن تول AsianTool یا اتصال دهنده های چرخشی الکتریکی یا کانکتور دورانی ، توسط این شرکت ، توسعه و گسترش یافته است. شرکت AsianTool در سال 2001 تأسیس گردید. برای برآورده ساختن نیازهای سریع بازار و فناوری های در حال توسعه، محصولات اسلیپ رینگ غیر جیوه ای ( فلز مایع آلیاژ گالیم ) ، برای محیط زیست مناسب و پایدارهستند. تولیدات شرکت Asiantool شامل کانکتور چرخشی (rotary connector) ، کلکتور دوار و کانکتور هرزگرد می باشد.

خرید اسلیپ رینگ AsianTool

برای خرید اسلیپ رینگ با شماره های زیر تماس بگیرید.

33992998 21 0098 
33993009 21 0098

مشاهده موارد...

کانکتور دورانی Mercotac

کانکتور دورانی (Rotary Connector) مرکوتاک Mercotac به دلیل طراحی منحصر به فرد خود ، تقریباً از نظر سرو صدا صفر می باشد. مقاومت از طریق تماس چرخشی در کلکتور چرخشی mercotac کمتر از یک میلیمتر است که بسیار پایین تر از مقاومت یک کانکتور اسلیپ رینگ است. کانکتورهای  Mercotac سیگنال را با گذشت زمان تخریب نمی کنند ، که این امر در کانکتور slipring اتفاق می افتد. اسلیپ رینگ ها slipring  به تعمیر و نگهداری نیاز دارند و اتصالات کانکتور Mercotac بدون تعمیر و نگهداری هستند. اسلیپ رینگ جیوه ای Mercotac  فشرده تر و جمع و جورتر و به مراتب بهتر از کانکتورهای چرخشی دیگر از نظر توانایی می باشند.

خرید کانکتور دورانی مرکوتاک

برای خرید کلکتور چرخشی مرکوتاک با شماره های زیر تماس بگیرید.

33992998 21 0098
33993009 21 0098

مشاهده موارد...

جا ذغالی الکتروموتور

ساختار جا ذغالی (Carbon brush holders ) انتقال جریان الکتریکی  یا سیگنال بین قطعات ثابت و دوار است. این انتقال جریان می تواند در طیف گسترده ای از برنامه ها در شرایط مختلف عملیاتی  که موارد ویژه ای نیاز دارند ، اتفاق بیفتد.

جا زغالی الکتروموتور ، مونتاژ و نگهداری را تسهیل می کند ، ضمن اینکه از قرار داشتن کامل برس های کربنی در حلقه های رفت و آمد و لغزش اطمینان حاصل می کند .

جا ذغالی برای انواع موتورها ، ژنراتورها و آلترناتورها ، سیستم های زمینی و انتقال جریان و سیگنال مناسب هستند.

همچنین ، جا زغالی برای موتورهای بزرگ اسلیپ رینگ  AC و نگهدارنده های سبک "جرقه" مخصوص برنامه های توزیع کلاچ می باشد.

جازغالی برای محافظت در برابر رعد و برق و انتقال جریان های زمینی از اجزای استاتیک به اجزای دوار به کار می رود.

خرید جا ذغالی

برای خرید جاذغالی با شماره های زیر تماس بگیرید.

33992998 21 0098
33993009 21 0098

مشاهده موارد...