×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 985

مقاومت سرامیکی

مقاومت سرامیکی

مقاومت های سرامیکی

مقاومت سرامیکی

مقاومت ترمز سرامیکی

در این نوع رزیستورها همانند کانتکتور رزیستورها ،سیمی با آلیاژ خاص بکار رفته است.خواصی مانند آلیاژ و دمای آنها به سیم و مواد بکار رفته در آن بستگی دارد.

مقاومت ترمز سرامیکی (Wire wound resistor) برای جریان های پایین یا اهم بالا کاربرد دارند.

مقاومت های فلزی

مقاومت فلزی (Steel grid resistor)

مقاومت های توری فلزی برای موتور استارترها و کانکتورها مناسب می باشند.این نوع مقاومتها لرزش زیادی را به نمایش می گذارند. به خاطر سطح بزرگ المنت ،این نوع مقاومت ها عملکرد مداومی با فاکتورهای وابسته دارند.

مقاومت لوله ای سیم پیچی

مقاومت لوله ای سیم پیچی

مقاومت لوله ای سیم پیچی (Ribbon –wound-resistor)

این نوع رزیستور ها به صورت ریبون یا نواردر کانتکتور رزیستور استفاده می شود.بر اساس طراحی آنها می توانند به ریبون های موجدار و ریبون های نقطه جوشی تقسیم می شوند.عملکرد بالا و مقاومت پایین از مشخصه ی این نوع رزیستورها می باشد. از مزایای این نوع ریبون ها این است که دارای سطح بزرگی می باشند که ازموادی با وزن سبک ساخته شده است.

مقاومت آلومینیومی

مقاومت آلومینیومی

مقاومت ترمز آلومینیومی

مقاومت ترمز آلومینیومی (Aluminium resistor) در ابعاد مختلف که در دو جهت آن امکان بستن به بدنه تابلو به همراه دو خروجی رشته سیم می باشد.

این مقاومت ترمز با روکش آلومینیوم برای کاربردهای ولتاژ بالا ، سیستم های صنعتی مانند : اینورترها ، مدارات صنعتی ، مدارات تقسیم ولتاژ ، مدار کنترل ولتاژ قابل نصب در رک می باشد.

مقاومت لود بانک

مقاومت لود بانک

مقاومت لود بانک (Load –Bank-resistor)

لود بانک های مقاومتی تشکیل شده از یکی سری مقاومت های سرامیکی ستونی سیم پیچی شده که به صورت سری بسته می شوند. جهت افزایش اهم بال درباکس های فلزی از جنس گالولنیزه جهت استفاده در فضای باز استفاده می گردد.

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.