ماژول آی جی بی تی 7MBP50RA060-01
تماس بگیرید
اصالت گارانتی کالا
ارسال سریع
تضمین قیمت
موجود در انبار
- امپدانس ورودی بالا مثل MOSFET
- افت ولتاژ و تلفات کم مانند BJT
- قدرت درایو کم
- VCE پایین (شب)
- دیود چرخ آزاد بازیابی فوق سریع گسسته
- عملیات با فرکانس بالا
- صفحه پایه ایزوله برای هیت سینک آسان
- ماشین آلات صنعتی مانند دستگاه جوش
برای خرید و اطلاع از قیمت انواع ماژول آی جی بی تی با شماره ی 0982133992998 در ارتباط باشید.
| کد محصول |
7MBP50RA060-01 |
|---|---|
| ولتاژ |
600V |
| جریان |
IC nom:50A ICRMک100A |