ماژول آی جی بی تی دوبل فوجی 2MBI600VE-060-50 FUJI
تماس بگیرید
دسته:
اصالت گارانتی کالا
ارسال سریع
تضمین قیمت
موجود در انبار
توضیحات
  • امپدانس ورودی بالا مثل MOSFET
  • افت ولتاژ و تلفات کم مانند BJT
مشخصات فنی  ماژول آی جی بی تی 7MBP50RA060-01  :
  • الکترودها از کیس جدا می شوند
  •  6 IGBT در 1 بسته تعبیه شده است
  •  حالت تقویت
  • ولتاژ اشباع پایین: VCE(sat) = 4.0 V (حداکثر)
  •  سرعت بالا: tf = 0.35 µs (حداکثر) trr = 0.25 µs (حداکثر)
  • ماشین آلات صنعتی مانند دستگاه جوش
برای خرید و اطلاع از قیمت  انواع  ماژول آی جی بی تی با شماره ی 0982133992998 در ارتباط باشید.
کاتالوگ 2MBI600VE-060-50 FUJI
توضیحات تکمیلی
کد محصول
2MBI600VE-060-50 FUJI
ولتاژ
600V
جریان
IC nom:(600A (80 ̊C ICRM:(780A (25 ̊C