استابلایزر یا تثبیت کننده ی ولتاژ چیست؟ | همه چیز درباره استابلایزر

تثبیت کننده ی ولتاژ یا استابلایزر دستگاهی الکترونیکی همانگونه که از اسمش معلوم است تضمین کننده یک جریان بدون نوسان است که این موضوع و استفاده از استابلایزر باعث می شود تا وسیله برقی بواسطه نواسانات جریان الکترونیکی آسیبی نبیند.

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که به خاطر نوسانات برق شهری دستگاه های برقی شما آسیب دیده و یا سوخته باشد.

و اگر تا به حال هیچ کدام از لوازم برقی شما نسوخته است ، انسان خوش شانسی بوده اید.

به دلیل نوسانات ناگهانی که در حال حاضر وجود دارد و با توجه به هزینه ها و قیمت های بالای کلیه لوازم برقی از جمله یخچال فریزر، لباسشوبی و کولر گازی، تلویزیون، لپ تاپ، در صورت عدم کنترل نوسانات برقی یا نداشتن برق ثابت 220 ولت، این نوسانات می تواند بیشترین صدمات را به این لوازم منجر گردد . بنابراین جهت حفاظت این لوازم برقی، خرید یک استابلایزر تک فاز توصیه می شود

استابلایزر

ممکن است در بعضی از صنایع که از برق سه فاز هم استفاده می کنند و احتمال صدمه دیدن برای این دستگاه های سه فاز مانند دستگاه  CNC،دستگاه پزشکی ،سی تی اسکن و لیزر و یا هر گونه دستگاه سه فازی که نیاز به برق 380 ولت ثابت دارد که وجود دارد ، وجود و خرید یک استابلایزر سه فاز پیشنهاد می شود.

 استابلایزر سه فاز :

استابلایزر سه فاز یا محافظ ولتاژ سه فاز از شش عدد ترانس تشکیل شده است که سه عدد آن ترانس اولیه و سه عدد بعدی ترانس ثانویه می باشد که بر روی آن موتور سرووموتوری به همراه ذغال حرکت می کند و خروجی پیوسته و ثابت را با دقت یک ولت در خروجی ارائه می کند. در هنگام خرید استابلایزر سه فاز سروو موتوری باید دقت شود که استابلایزر به چه دستگاهی نصب می شود و معمولا باید تلرانس بین دستگاه استفاده کننده از استابلایزر با مشخصات استابلایزر سه فاز سروو موتوری تطابق داشته باشد و یا اینکه از مجموعه آمپر مصرفی دستگاه مطلع بود.

فهرست مطالب عنوان شده در مقاله زیر به شرح زیر است:

تمام شرایط گارانتی این نوع دستگاه ها داشتن یک ولتاژ ثابت و بدون نوسان می باشد . توصیه می شود برای جلوگیری از این ضرر و زیان های کلان از یک استابلایزر کوچک برای کلیه لوازم برقی صوتی و تصویری روشنایی و الکتریکی استفاده می شود.

 

استابلایزر چیست؟


استابلایزر وسیله ای است که جهت جلوگیری از نوسان و پرش های ناگهانی برق شهری و تثبیت ولتاژ برای محافظت از کلیه لوازم برقی خانگی و لوازم برقی صنعتی استفاده می شود .

استابلایزر با داشتن یک ترانس تقویت و یک برد میکروپروسسوری  برق ورودی را در هر ثانیه چک نموده و در صورت افزایش یا کاهش ولتاژ به صورت اتوماتیک یک ولتاژ ثابت را به مصرف کننده ارائه می دهد.

استابلایزر سیستم تنظیم و ثبات دهنده ولتاژ می باشد و هر زمان داخل شبکه کاهش، نوسان و یا اختلالی ایجاد گردد سریعا از طریق استابلایزر مشخص شده و به طور اتوماتیک برطرف می گردد. کارکرد این وسیله با سر و صدا همراه نمی باشد و از تکنولوژی جدید سرووموتور برخوردار می باشد.

به ‌صورت کلی هر وسیله برقی یک جریان برق ثابت را می‌تواند تحمل کند. همچنین بسته به اینکه در چه مکانی از استابلایزر استفاده می‌کنید، یک تلورانس یا ضریب نوسان مشخص (۵ یا ۱۰ درصد) برای آن تعیین شده است. اما تکرار این نوسانات علاوه بر اینکه عمر دستگاه را کاهش می‌دهد ممکن است عملکرد لحظه‌ای آن را هم تحت تاثیر قرار دهد.

استابلایزرها نقش بسیار مهمی نیز در اجرای سیستم‌های برق اضطراری ایفا می‌کنند. به طوری که با یکسان سازی جریان برق، علاوه بر جلوگیری از ایجاد آسیب در دستگاه‌های مختلف الکتریکی و الکترونیکی، هنگام سوییچ و انتقال منبع جریان برق به سمت دستگاه‌های برق اضطراری یو پی اس، مانع از ایجاد نوسانات شدید در جریان برق می‌شود.

 استابلایزر تکفاز

استابلایزر خانگی


استابلایزر های خانگی یکی از بهترین محافظ ها در سراسر کشور هستند که می توانند جهت حفاظت از کلیه لوازم خانگی و تجهیزات حساس استفاده شوند که برخی از مصرف کنندگان آن را به نام ترانس های اتوماتیک یا ترانس افزاینده برق می شناسند.

آیا استفاده از استابلایزر در خانه لازم است؟

باید به عنوان یک مشاور و یک متخصص بگوییم که در زمینه های استابلایزر در صورتی که نوسان ولتاژ یا پرش ولتاژ در خانه خود مشاهده می کنید، باید از استابلایزر استفاده کرد.

راحت ترین مثال به شرح زیر است:

هنگامی که نور لامپ منزل شما کم و زیاد می شود ، این اولین نشانه های خرید استابلایزر برای منزل می باشد و اگر حتی یک دستگاه ارزشمند در داخل منزل خود دارید از یک محافظ اتوامتیک یا ترانس برق استفاده کنید.

ویژگی استابلایزر یا تثبیت کننده ولتاژ :

استابیلایزر به گونه‌ای طراحی شده است که به بهترین نحو می‌تواند از دستگاه‌ها و لوازم برقی در مقابل نوسانات و اختلالات برق شهر و خطرات ناشی از از رعد برق و... محافظت نماید.

دستگاه استابلایزر دارای فیلتری است که نویز موجود در برق شهر را که باعث اختلال در عملکرد دستگاه‌های مصرف‌کننده می‌گردد، حذف نموده و برق تثبیت شده عاری از هرگونه پارازیت، جهت استفاده دستگاه‌های مصرفی در خروجی ایجاد می‌نماید. در صورتی که مصرف‌کننده لامپ باشد، تثبیت ولتاژ در هنگام نوسان برق شهر به صورت کم نور یا پر نور شدن لامپ می‌باشد. هرگاه بار مصرفی دستگاه بیش از آمپر مصرفی شود هشداردهنده صوتی دستگاه بصورت منقطع به صدا در می‌آید و چراغ قرمز مربوط به بار 100% بصورت چشمک‌زن عمل نموده و پس از مدتی در صورت ادامه اضافه بار خروجی قطع خواهد شد.

چطور استابلایزر مناسب را برای منزل خود پیدا کنیم؟

برای انتخاب یک استابلایزر مناسب برای یک منزل چند راه حل ساده وجود دارد:


 • فقط برای آن دستگاهی که نوسان ولتاژ تاثیر بیشتری روی آن دارد، استابلایزر تهیه کنید.
 • به عنوان مثال برای محافظت از یک تلویزیون، میتوان از استابلایزر 1500 واتی که تحمل 6 آمپر را دارد ، استفاده کرد .
 • در صورت تمایل به محافظت از کلیه لوازم برقی منزل با توجه به اینکه اداره برق کنتورهای 25 یا 32 آمپری ارائه می نماید ، می توانید یک استابلایزر سروو موتوری 5 الی 8 کاوا نسبت به داشتن کولر گازی و یا عدم موجودی آن در منزل را انتخاب نمایید.
 • یا جهت مشاوره درباره خرید استابلایزر مناسب با کارشناسان پیمان الکتریک تماس بگیرید.

 

بیشتر بخوانید : راهنمای خرید استابلایزر 

 

در ویدیو زیر استابلایزر 30 کاوا دلتا معرفی شده است . 

 ویدیو زیر نیز ، نصب دستگاه استابلایزر سه فاز دلتا پیمان الکتریک، در باشگاه ورزشی الهیه را نشان می دهد .

شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره کاربرد استابلایزر و نحوه محاسبه استابلایزر از فایل صوتی زیر استفاده کنید.

 

استابلایزر در منزل کجا نصب می شود؟

بهترین جای نصب برای یک استابلایزر بعد از کنتور می باشد. با توجه به اینکه در حال حاضر کنتورها در داخل منزل نصب نمیشود ودر داخل پارکینگ هستند، برای نصب آسان، استابلایزر ها قابلیت کابل کشی بین 20 الی 30 متر را دارد و با توجه به بی سرو صدا کارکردن هم در داخل آشپزخانه و یا در داخل خانه می توانند نصب شوند.

استابلایزر

آیا استابلایزر برای کولر گازی لازم است؟ 

با توجه به اینکه کولر گازی ها از یک کمپرسور که قسمت اصلی آنها است، تشکیل شده اند و این کمپرسور ها در هنگام استارت یک جریان اولیه می کشند که بخش عمده ای از تحمل کلی یک کنتور را دربرمیگیرد بنابراین این امر در صورت نداشتن یک محافظ خانگی یا استابلایزر کولر گازی باعث سوختن کمپرسور و بقیه دستگاه های موجود در منزل می گردد.

استابلایزر کولر گازی

استابلایزر پیشنهادی برای کولر گازی 5 و 8 کاوا می باشد .

 استابلایزر کولر گازی

 

 برای خرید استابلایزرسه فاز تماس بگیرید

33993055 21 0098


آیا استابلایزر ارزش خرید دارد؟

با توجه به اینکه لوازم برقی مختلف دارای قیمت های بسیار بالایی هستند ، خرابی و سوختن آنها ، هزینه های بیشتری را متحمل می گردد، بنابراین با توجه به این موضوع ، وجود یک استابلایزر می تواند از سوختن دستگاه ها و پرداخت هزینه های اضافی جلوگیری کند.

آیا استابلایزر باعث کاهش یا افزایش هزینه برق می شود؟

اگر بدانید که طریقه محاسبه هزینه برق توسط اداره برق به چه صورت است، آن زمان متوجه اهمیت وجود استابلایزر و افزایش یا کاهش هزینه برق می شوید.

روش محاسبه هزینه برق بر حسب جریان می باشد به این صورت که هر چقدر ولتاژ از 220 ولت بالا رود ، جریان پایین آمده و در صورت کاهش ولتاژ از 220 به 200 ولت ، جریان بالا می رود. بنابراین با توجه به توضیح بالا ، هزینه برق منزل زیاد می شود.

در صورت داشتن یک استابلایزر می توانید با ثابت نگه داشتن ولتاژ لوازم برقی خانه خود، از پرداخت هزینه برق اضافه جلوگیری کنید.

استابلایزر صنعتی چیست؟ 


استابلایزری است که از سه ترانس تقویت و سه برد میکروپروسسوری تشکیل شده که می تواند به صورت همزمان ولتاژ ورودی و خروجی و آمپر مصرفی هر دستگاه را به صورت اتوماتیک نشان دهد و برای تثبیت ولتاژ 380 ولت سه فاز می باشد.

استابلایزر صنعتی به دو دسته تقسیم می شود:

 • استابلایزر صنعتی استوانه ای
 • استابلایزر صنعتی سروو موتوری

استابلایزرهای صنعتی استوانه ای ، استابلایزرهایی هستند که از توان 50 کاوا به بالا تولید می شوند و سیستم کارکرد آنها تماما ستونی می باشد و به علت اینکه باید قدرت تحمل جریان بالا را داشته باشند ، سیستم آنها به صورت ستونی طراحی شده و قابلیت تولید تا 500 آمپر را هم دارند.

استابلایزر صنعتی سروو موتوری از قیمت مناسب تری برخوردار هستند و نهایت جریان آنها می تواند تا 75 آمپر باشد ولی در مدل های استوانه ای، استابلایزرها تا 600 آمپر موجود هستند.

 برای خرید محصولات استابلایزر بر روی شماره های زیر کلیک نمایید.

33992998 21 0098 

33993009 21 0098

یا در صورت نیاز به ارسال درخواست مشاوره با شماره زیر در واتساپ با ما همراه باشید.

09127701494 

انواع استابلایزر (استاپ لایزر)

استابلایزر رله ای و استابلایزر سروو موتوری


 استابیلیزر یا همان ترانس محافظ برق به دو دسته تقسیم می گردد :

دسته اول استابلایزرهای رله ای ( استابلیزرهای پله ای ) بوده که طریقه ی کارکرد این نوع استابلایزر ها تنظیم ولتاژ با دقت 10 ولت می باشد که با سری AVR شروع می گردد و شامل آمپرهای 2 الی 32 آمپر خانگی ( استابلایزر خانگی یا ترانس خانگی) و در مدلهای صنعتی از 9 تا 20 آمپر می باشد .

دسته دوم استابلایزرها، استابلایزر سروو SERVOE است .  این نوع استابلایزرها با داشتن سیستم حلقوی و برد میکروپروسسوری ، دستگاه هایی با دقت بالاتر بوده و تنظیم ولتاژ با دقت 1 ولت می باشد که با سری STB-11 در مدل های تک فاز و در مدل های سه فاز با سری STB-33 ارائه می گردد. این نوع استابیلیزرها در رنج وسیع از 6 آمپر تا 80 آمپر در مدلهای تک فاز و سه فاز از 9 آمپر تا 600 آمپر ارائه می گردد.
مدار استابلایزر

تفاوت استابلایزر و محافظ برق


تثبیت کننده ولتاژ یا استابلایزر دستگاهی است که می تواند ولتاژ را در دستگاه شما در سطح معین و ثابت 220 ولت، نگه دارد. استابلایزر ها بی سر و صدا هستند و از تکنولوژی های روز دنیا حساب می شوند. از حسایت کمتری نسبته به محافظ برخوردارند. همچنین استاپ لایزر ، یک جریان کاملا سینوسی و پیوسته را ارئه می دهد.

تثبیت کننده های ولتاژ دارای یک برد میکروپروسسوری هوشمند هستند که حتی با دقت 1 ولت می تواند ولتاژ ورودی را دریافت و در صورت کوچکترین نوسان یا پرش ناگهانی ولتاژ ، خروجی ثابت 220 ولت را تنظیم و به دستگاه بعدی تزریق می کند و می تواند این کار را در یک بازه بلند 150 الی 280 ولت انجام دهد و اما محافظ برق دقت مناسبی ندارد به طور مثال اگر 10 بار در طول روز ، نوسان ولتاژ اتفاق بیفتد ، دستگاه 10 بار خاموش می شود اما در استابلایزر اینطور نیست مگر اینه ولتاژ از بازه گفته شده در بالا خارج شود یعنی از 280 ولت ، بالاتر رود ، دستگاه خاموش می شود.

محافظ برق، فقط دارای یک برد الکترونیکی است که به هنگام بالا و یا پائین بودن ولتاژ برق شهر از حد تعریف شده ، برق را قطع می کند و نیز دارای یک مدار تاخیر جهت وصل مجدد برق شهر با زمان معین می باشد که این سیستم به دلیل ساده بودن، محافظ مطمئن و کاملی برای دستگاههای مصرف کننده نیست.

در مقابل ، استابلایزر با تغییرات ولتاژ، برق را قطع نمی کند. بلکه ولتاژ را در محدوده مشخصی از نوسانات، اصلاح می نماید.

استابلایزر آسانسور


یکی از دلایل مهم استفاده کردن استابلایزر در آسانسورها به این دلیل است که آسانسورها دارای یک موتور و درایور می باشند. در هنگام استارت ، یک ولتاژ اضافه از کنتور کشیده می شود که باعث افت ولتاژ و تاثیر آن روی موتور می گردد که باعث صدمه و سوختن موتور می شود. استابلایزر این افت ولتاژ را برای آسانسور جبران می کند.

ذغال استابلایزر

 

مزایای استفاده از استابلایزر 


 1. یک استابلایزر دارای مزایای و ویژگی های زیر است:
 • باعث حفاظت از کلیه لوازم برقی و محافظت در مقابل اتصال کوتاه و نوسان ولتاژ می شود
 • جلوگیری از ضرر و زیان و جلوگیری از سوختن تجهیزات برقی
 • افزایش امنیت دستگاه و طول عمر آن
 • تثبیت برق شهر و کاهش هزینه مصرف برق را به دنبال دارد.
 • محافظت در مقابل های ولتاژ(High Voltage)  و نوسانات لحظه ای و اسپایکها
 • ارائه خروجی سینوسی بعد از تثبیت ولتاژ

در زمانی که اوج مصرف برق شهری توسط سازمان ها و ادارات بزرگ وجود دارد، ممکن است که برق شهری دارای افت ولتاژ گردد که این مورد باعث ایجاد اختلالاتی در عملکرد دستگاه ها و بعضا سوختن آنها مانند سوختن موتور یخچال یا از کار افتادن کولر گازی و از این قبیل می شود. این امر باعث کاهش راندمان الکتروموتور و بالا رفتن دمای آن می شود.

از مزایای استابلایزرها محافظت در برابر صاعقه ، نوسانات ولتاژی ، اسپایک spike و های ولتاژhigh voltage می باشد.

استابلایزرهای سروو موتوری دو نوع استابلایزرسروو موتور تک فاز و سه فاز دارند که برند دلتا Delta از بهترین استابلایزرهای سروو موتوری خانگی برخوردار است.

استابلایزرسروو موتور سه فاز  به دو نوع اصلی متعادل و نامتعادل دسته بندی می شود. که در استابلایزرسروو موتور متعادل ، یک موتور سروو کنترل همزمان سیم پیچ سه اتوترانسفورماتور را برای سه فاز جداگانه انجام می دهد.

در نوع مستقل استابلایزر، سه سروو موتور مجزا در نظر گرفته شده است که کنترل سه اتوترانس برای سه فاز را بر عهده دارند. این موتورهای سروو ، یک مدار و درایو مجزا دارند که به صورت مستقل ، کاهش و افزایش ولتاژی هر فاز و فرمان های کنترل سرووها را تایید و صادر می کنند.

 استابلایزر دلتا

استابلایزر دستی یا ترانس برق دستی چیست؟


ترانس برق دستی یا استابلایزر دستی (ترانس پله ای) برای فضاهایی استفاده و پیشنهاد می گردد که ولتاژ آنها در بازه استابلایزرهای اتوماتیک نباشد به عنوان مثال تنظیم ولتاژ استابیلیزر های اتوماتیک از 160 الی 280 ولت می باشد.

 

ویژگی استابلایزرهای اتوماتیک این است که نیازی به دخالت فرد در شبانه روز نیست اما در ترانس های دستی باید یک کاربر جهت تنظیم ولتاژ ورودی آن وجود داشته باشد، به عنوان مثال در صورتی که ولتاژ ورودی 110 ، 120 یا 130 ولت و یا پایین تر باشد ترانس دستی می تواند کمک کند و ولتاژ را به صورت پله ای 20 ولت ، 20 ولت تنظیم کند.

به طور کلی تثبیت کننده ولتاژ می توانند به انواع استابلایزر خانگی یا ترانس خانگی ، استابیلیزر اداری ، استابلایزر تکفاز ، استابلایزر سه فاز ، استابلایزر صنعتی و ...تقسیم شوند.

 

استابلایزر

شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره استابلایزر تک فاز از فایل صوتی زیر استفاده کنید.

 

 

 نصب استابلایزر


برای نصب استابلایزر خانگی، نیاز به یک نصاب حرفه ای نیست. اگر خودتان اطلاعات برقی ، حتی تا 10 درصد داشته باشید، می توانید با نصب یک ورودی فاز و نول به ورودی استابلایزر و اتصال مصرف کننده خود به خروجی استابلایزر ، دستگاه خود را نصب کنید.

زیرا دستگاه استابلایزر خانگی ، به صورت ساده و حرفه ای طراحی شده که هر مصرف کننده می تواند به راحتی آن را نصب کند .

در صورتی که خودتان تمایل به نصب دستگاه ندارید ، پیمان الکتریک میتواند یک نصاب استابلایزر را برای رفاه شما به منزل یا هر محل نصب دیگری، ارسال نماید.

نصب استابلایزر سه فاز:

انواع این استابلایزرها را باید توسط نصاب استابلایزر در محل مورد نظر نصب نمود. روش نصب استابلایزر سه فاز به این صورت است که ابتدا استابلایزر را از پالت آن جدا کرده و توسط قفل تابلویی نصب شده روی دستگاه ، آن را باز میکنیم . در پایین دستگاه یک ترمینال وجود دارد که با توجه به شیارهای استابلایزر و محل عبور کابل ها ، کابل خود را عبور داده و سه کابل ورودی با نول به همراه ارت به آنوصل می کنیم.

باید توجه نمود که کابل اتصالی نباید لغی داشته باشد که باعث خطا در دستگاه شود. سپس برق ورودی را از کنتور به استابلایزر و برق خروجی را به دستگاه مد نظر وصل می کنیم و با توجه به کلید روی دستگاه ، آن را روشن می کنیم.

فن استابلایزر

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره استابلایزر سه فاز از فایل صوتی زیر استفاده کنید

 

 

چرا باید از استابلایزر ها استفاده کنیم؟


تحقیقات انجام شده نشان می دهد عمده ترین عوامل خرابی لوازم برقی، نویزها ، نوسانات و قطع و وصل ناگهانی ، کم و زیاد شدن ولتاژ و مشکلات دیگر برق شهر بوده که آسیب های بوجود آمده توسط عوامل ذکر شده عمدتا ً در قسمت های حساس و گران قیمت دستگاه همچون موتور ، کمپرسور، لباسشوئی، کولر گازی، دستگاههای CNC ، دستگاههای PLC ، دستگاههای چاپ و برش، دستگاههای پزشکی، دستگاههای بافندگی و غیره مورد استفاده قرار می گیرد .

به همین منظور برای حفاظت از لوازم برقی خانگی ( استابلایزر خانگی ) و اداری بخصوص کولر گازی ، یخچال ، لباسشوئی ، سیستم صوتی و تصویری و کامپیوتر و غیره حتما ً باید از دستگاههای استابلایزر استفاده نمود همچنین لازم به ذکر است ، فروشندگان و تولید کنندگان این گونه لوازم در قبال اشکالات به وجود آمده به دلیل نوسانات برق در دستگاه های فاقد استابیلیزر هیچ گونه گارانتی و ضمانتی ارائه نمی نمایند.

 

خرید استابلایزر 


خرید استابلایزر در دنیای امروز ، یکی از مواردی است که اکیدا جهت استفاده در مکان هایی که دارای نوسان ولتاژ برقی هستند ، توصیه می شود.

برق یکی از پر اهمیت ترین مواردی است که در زندگی روزمره ، انسان ها در استفاده با لوازم الکتریکی نیاز مبرم و جدی دارند. اما انرژی برق می تواند مشکلاتی نظیر نوسانات شدید برق را برای جامعه بشری به وجود آورد که این نوسانات برقی منجر به سوختگی و یا خرابی دستگاه های برقی و تجهیزات خانگی ، تجهیزات اداری ، تجهیزات کارخانه ها و حتی کامپیوتر شخصی می گردد که با چشم انسان قابل مشاهده نیست . نادیده گرفتن این نوسانات برقی باعث خرابی جبران ناپذیر دستگاه های شما خواهد شد چه بسا اگر دستگاه مصرفی شما گران قیمت و غیر قابل تعمیر باشد.

مدار داخلی استابلایزر

 در خرید استابلایزر باید به برند ، کشور سازنده ، کیفیت کالا و خدمات پس از فروش محصول دقت نمود.

استابلایزرها دارای برندهای متفاوتی از جمله دلتا ، امگا ، سارا، فاراتل، گلد استار و ... هستند که با توجه به نوع استفاده کاربر به آن معرفی می شوند.

 برای مثال از ویژگی های استابلایزر فاراتل  می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مناسب برای تجهیزات برقی منازل و یا ساختمان های دارای کنتور تک فاز
 • مناسب سیستم‌های کامپیوتری و دستگاه های الکترونیکی خانگی و اداری، نظیر کامپیوتر های شخصی و لوازم جانبی آن، سیستم های صوتی و تصویری،Setup Box ها،  سیستم های کنترل و نظارت تصویری، درب بازکن های اتوماتیک، کنسول های بازی، ماشینهای اداری، تلفن های سانترال و معمولی، سیستم های مخابراتی، برخی از تجهیزات آزمایشگاهی و اندازه گیری و....
 • اما با توجه به اینکه استابلایزر فاراتل از نوع استابلایزر رله ای می باشد بنابراین نسبت به استابلایزر دلتا که از نوع سرووموتوری است از دقت پایین تری برخوردار است.
 • دقت درصد خطا استابلایزر فاراتل ، 10 ولت ولی استابلایزر دلتا 1 ولت است.
 • نویز گیر یا سیستم حذف نویز اضافه ندارد.
 • صفحه نمایش دیجیتال ندارد.
 • فقط دارای سه حالت خوب ، عادی و بد می باشد.

ویژگی های استابلایزر دلتا هم به شرح زیر است:

 • محصولات دلتا Delta دارای کیفیت متفاوت با طراحی ویژه جهت کارکرد مداوم با طول عمر حداقل 10 سال بدون تعمیر می باشد.
 • محصولات كمپاني دلتا Delta دارای استاندارد CE و iso9001 بوده و در حال حاضر به بیش از 56 کشور جهان صادر می شود.
 • هوشمند میکروپروسسوری
 • دارای رنج تثبیت فوق العاده بالا
 • دارای سیستم حفاظت در مقابل ولتاژ ورودی و خروجی خارج از محدوده مجاز
 • استابلایزر هاي دلتا Delta در تمامی رنج ها به مجهز به صفحه نمايش و هسته اي داخلي تماما مس وداراي سيستم حفاظتي ولتاژ و جريان و تکنولوژی روز دنیا است.

در پایان با توجه به موارد گفته شده ، می توانید جهت خرید محصول مناسب نیاز خود ، تصمیم بگیرید.

بیشتر بخوانید : قیمت استابلایزر خانگی 


تماس با پیمان الکتریک

38 نظرها

 • پیوند نظر پیمان الکتریک چهارشنبه, 08 مرداد 1399 07:57 ارسال شده توسط پیمان الکتریک

  سلام اقای احمدی
  برای مشاوره خرید با فروشگاه تماس بگیرید. 02133993009

 • پیوند نظر پیمان الکتریک پنج شنبه, 02 مرداد 1399 09:20 ارسال شده توسط پیمان الکتریک

  سلام اقای اصغر زاده
  استابلایزر 5 کیلو یا استابلایزر 8 کیلو مناسب می باشد.
  جهت مشاوره خرید تماس با : 02133992998

 • پیوند نظر احمدی سه شنبه, 31 تیر 1399 16:53 ارسال شده توسط احمدی

  با سلام، من احتیاج به یک استا بلیزر برای کلیه دستگاه‌های مصرفی خانه، هستم، تک فاز، افت ولتاژ باعث، شده که دستگاه رسیورم چند بار، boot, ،شده،لطفا دستگاه مناسب،و قیمت رو معرفی کنید، متشکرم

 • پیوند نظر اصغر زاده سه شنبه, 27 خرداد 1399 07:57 ارسال شده توسط اصغر زاده

  سلام
  استابلایزر خانگی برای 5000 واتی که بتونه یک یخچال و کولر گازی 15000 را بهش وصل کرد چی می تونم ببرم

 • پیوند نظر پیمان الکتریک پنج شنبه, 22 خرداد 1399 06:27 ارسال شده توسط پیمان الکتریک

  سلام آقای احمدی
  جهت خرید استابلایزر کولر گازی مناسب با فروشگاه تماس بگیرید. 02133992998
  ممنون

 • پیوند نظر پیمان الکتریک پنج شنبه, 22 خرداد 1399 06:26 ارسال شده توسط پیمان الکتریک

  سلام آقای باقری
  لطفا جهت تعمیر استابلایزر و مشاوره با همکاران تماس بگیرید. 02133993009
  ممنون

 • پیوند نظر ناصر باقری فروزان چهارشنبه, 21 خرداد 1399 17:23 ارسال شده توسط ناصر باقری فروزان

  با سلام استابلایزر 10KVa مارک دلتا برای مدتی است که ارور میدهد و ولتاژ خروجی حدود 195 رو نشون میده و ولتاژ ورودی همان 220 است
  لطفا راهنمایی بفرمائید که برای تعمیر چه کاری باید انجام بدیم -

 • پیوند نظر حسن احمدی چهارشنبه, 21 خرداد 1399 11:20 ارسال شده توسط حسن احمدی

  سلام
  برای کولر گازی 24000 آمپر باید چه استابلایزری بخرم؟

 • پیوند نظر پیمان الکتریک یکشنبه, 18 خرداد 1399 12:35 ارسال شده توسط پیمان الکتریک

  سلام آقای ابراهیم
  جهت اطلاع از استابلایزر مناسب ماینر تماس بگیرید. 02133993055

 • پیوند نظر پیمان الکتریک یکشنبه, 18 خرداد 1399 12:34 ارسال شده توسط پیمان الکتریک

  سلام آقای حاجي محمدي
  بله باید از سه فاز یا تکفاز بودن برق محل مورد نظر اطلاع داشته باشین و جهت مشاوره کامل با ما تماس بگیرید.
  021-33992998

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.