رله مولتی فانکشن

رله مولتی فانکشن چیست؟
رله مولتی فانکشن اغلب بهترین گزینه برای برنامه های کاربردی است که رله های تک دارای کارایی به اندازه کافی نیستند و باعث از بین رفتن یک PLC با ایمنی بالا می شود.

رله مولتی فانکشن
اتوماسیون مستقیم با اعلام انتشار یک مقاله جدید با عنوان "کارایی بالاتر با استفاده از رله مولتی فانکشن یا رله ایمنی چند کاره" توضیح می دهد که چگونه برای تعیین زمانی که برنامه های کاربردی از رله ایمنی چند منظوره استفاده می کنند ، بیشتر از گزینه های دیگر بهره مند شوند.

رله مولتی فانکشنبسیاری از ماشین آلات و ربات ها نیاز به مدارهای ایمنی برای جلوگیری از تمام یا بخشی از عملیات در شرایط اضطراری دارند. مدارهای ایمنی نیز مورد استفاده قرار می گیرند تا تمام یا بخشی از یک ماشین یا ربات را در حال اجرا نگه دارند . در حالی که فعالیت انسانی در کنار آن، یا برای عملیات عادی و یا تعمیر و نگهداری نیز وجود دارد
رله مولتی فانکشن رله ایمنی چند کاره اغلب بهترین گزینه برای برنامه های کاربردی است که رله های تک کاره در آنها به اندازه کافی موثر نیست و در آنها یک PLC با ایمنی بیشتر استفاده می شود.

رله مولتی فانکشن
سری MFR 1 ( multi function relay) جزء رله های حفاظتی از نوع صنعتی می باشد که ارائه کننده ویژگی محافظ های متعدد در یک بسته واحد است. با استفاده از یک پردازنده دیجیتال برای اندازه گیری مقادیر واقعی RMS، کنترل از طریق این رله مولتی فانکشن می تواند دارای دقت اندازه گیری بالا بدون در نظر گرفتن هماهنگی، ولتاژ گذرا یا پالس های مزاحم باشد.
در برنامه های کاربردی که رله های تک کارایی به اندازه کافی موثر نیستند و یک PLC با ایمنی بالا از بین می رود، رله مولتی فانکشن می تواند بهترین انتخاب تکنولوژی باشد.

رله مولتی فانکشن

جهت مشاهده دیگر مقالات پیمان الکتریک اینجا کلیک نمایید.

خواندن 702 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.