معرفی شرکت Asian Tools

معرفی شرکت Asian Tools


از زمان تأسیس شرکت Asian Tools در سال 2001، محصولات slip ring ( اتصال دهنده های چرخشی الکتریکی ) توسط این شرکت ، توسعه و گسترش یافته است. برای برآورده ساختن نیازهای سریع بازار و فناوری در حال توسعه، محصولات slip ring غیر جیوه ای ( فلز مایع آلیاژ گالیم ) ، برای محیط زیست مناسب و پایدارهستند. تولیدات شرکت اشین تولز Asiantools شامل کانکتور چرخشی (rotary connector) ، rotating connector ، کانکتور دورانی ، اسلیپ رینگ (slip ring) ، روتاری جوینت و کانکتور هرزگرد می باشد.


کانکتور چرخشی

شرکت Asian Tools در حال پیشرفت در دوران فناوری، مشتریان خود را با جدیدترین و کارآمد ترین محصولات آشنا می سازد. این شرکت متعهد به ارائه مهارت های حرفه ای، خدمات با کیفیت و محصولات قابل تنظیم و همچنین ارتقاء کیفیت محصول می باشد. شرکت Asian Tools می تواند نیازهای مشتریانش را برآورده کند و محصولات را به دلخواه آنها فراهم نماید. Asian Tools به این معتقد است که کیفیت محصولات باید نیازهای مشتریان را برآورده سازد و خدمات با کیفیت را تامین کند و همیشه به طور مداوم در حال توسعه باشد.


کانکتور چرخشی

در ساخت اسلیپ رینگ های (Slip ring ) شرکت Asiantools (کانکتورهای الکتریکی دوار) یا کانکتورهای چرخشی ، از عایق ها، آب بندی ها و تکنولوژی های هادی استفاده شده است. در سه تا چهار سال اول تأسیس این شرکت در جهت توسعه مدل های چند هادی برای A8H، A6H، A4H و سایر مدل های مرتبط کار کرده است. در عین حال، تیم تحقیقاتی شرکت Asiantools ، یک مدل هادی را برای تست الکتریکی 250A-A1H25S توسعه داده است. در حال حاضر مدل های چندگانه را برای 14 قطب A1430 و مدل های هادی جریان الکتریکی تا A7500 را برای تولید انبوه معرفی کرده است.


کانکتور هرزگرد

دانلود کاتالوگ جنرال

دانلود کاتالوگ جنرال

دانلود کاتالوگ مشخصات فنی

دانلود کاتالوگ مشخصات فنی

مشاهده مقالات پیمان الکتریک

خواندن 276 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.