معرفی شرکت Gems

شرکت GEMS طیف گسترده ای از سنسورهای فشار صنعتی، مبدل ها و سوئیچ ها را ارائه می دهد که هر کدام برای طراحی چالش های اندازه گیری مشتری در هیدرولیک و پنوماتیک طراحی شده است. آب و فاضلاب؛ سیستم تهویه مطبوع؛ نصب و راه اندازی کمپرسور و پمپ؛ سیستم های تبرید؛ نفت و گاز; ابزار ماشین ؛ گازهای پزشکی؛ فرایند کنترل؛ و برنامه های دیگر.

مبدل های فشار صنعتی (Industrial pressure transducers)  با خروجی رادیومتری برای نظارت بر زمان واقعی در دسترس هستند. آنها همچنین در اندازه گیری، ابسولوت، دیفرانسیل، خلاء و انواع ترکیبات و در محدوده استاندارد از خلاء تا 10000 PSI ارائه می شود. نسخه های با درجه حرارت بالا و شناور  این محصولات نیز در دسترس هستند.

سنسور فیلم نازک جریان

نمونه محصولات دیگر Gems شامل رسوب بخار شیمیایی (CVD) chemical vapor deposition (CVD)، فیلم نازک اسپری sputtered thin film، ظرفیت و سیگنالهای میکرو ماشینکاری شده. micro machined silicon (MMS)  این فن آوری ها از طیف متنوعی از الزامات پشتیبانی می کنند. برای مثال، مبدل های فشار بر اساس ظرفیت، برای استفاده با حجم بالاتر ایده آل هستند. مبدلهای فشار لایه ای طوری مشخص شده اند که در آن حداکثر دقت اندازه گیری ممکن باشد.

سنسور جریان مربوط به تاثیر هال

سوئیچ فشار صنعتی انعطاف پذیر Gems قابلیت های اولیه "روشن / خاموش" را فراهم می کند، یا نقطه تنظیم کارخانه یا قابل تنظیم، برای طیف گسترده ای از قیمت و عملکرد سازگاری دارد. بسته به انتخاب کاربر، واحدها می توانند بیش از 1 میلیون دوره خدمات قابل اعتماد ارائه دهند. محدوده تکرارپذیری معمولا از 0.25 تا 5 درصد از مقدار تعیین شده است.

طراحی منحصر به فرد سوئیچ فشار Gems شامل یک مکانیسم دیافراگم و پیستون مخصوص است. این ویژگی ترکیبی از مزایای فن آوری پیستون با فشار بالا و با تکرارپذیری بالا همراه با مقاومت در برابر لرزش، سنسور فشار و تغییرات دما است. Gems علاوه بر محیط های بسیار دشوار، یک سوئیچ فشار حالت جامد مبتنی بر CVD را با یک طراحی ASIC اثبات شده توسط میدان مغناطیسی ارائه می دهد. یک پک کامل از سوئیچ فشار آب نیز با قابلیت اطمینان بالا در محدوده استاندارد از 2 الی 6000 PSI دسترس است.

سنسور جریان تاثیر هال

محصولات استاندارد برای اندازه گیری سطح مایع شامل سوئیچ های تک نقطه ای، فرستنده های سطح مداوم، سوئیچ های سطح چند نقطه ای، مبدل های فشار بخار شیمیایی (CVD) و شاخص های سطح بصری است.

محصولات شرکت Gems

سنسورهای جریان و سوئیچ ها

سوئیچ فشار و ترانسدوریت فشار

Presure switches and presure transducers

مخابره کنندۀ نیمه رسانای فشار

سنسور پروانه ای جریان - الکترونیکی

سنسور جریان مربوط به تاثیر هال - توربین - برای مایعات

سوئیچ پیستونی جریان - برای مایعات - فولاد ضد زنگ - به صورت متسلسل

سنسور فیلم نازک جریان – کامپکت- OEM -  فولاد ضد زنگ

سوئیچ مکانیکی فشار - برای روغن - ضد انفجار - کامپکت

سوئیچ تعیین سطح به روش غوطه وری مغناطیسی - برای مایعات

سنسور پروانه ای جریان

سولنوئید ولو

سولنوئید ولو مینیاتوری MINIATURE

سولنوئید ولو Subminiature

شیرهای سلولزی مخصوص

سلونوئید ولو جدا کننده سلولز

سیستم های Fluidic و ادغام سنسور

Fluidic Systems and Sensor Integration

سوئیچ پیستونی جریان

کاربرد سنسورهای Gems :

انرژی جایگزین

غذا و نوشیدنی

HVAC و بویلرها

خدمات دریایی و کشتی

نفت و گاز

تولید برق

چاپ

سنجش مخزن فرآیند

Semicon

حمل و نقل

پردازش آب و فاضلاب

صنایع خدماتی

مخابره کنندۀ نیمه رسانای فشار

منابع :

https://www.gemssensors.co.uk

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.