فن تابلویی و بلرینگی

فن تابلویی و فن تابلو برق ebm-papst از تولیدات این شرکت می باشد که برای مصارف صنعتی کاربرد دارد.

انواع فن تابلویی:

فن تابلویی 12*12 ، 220 ولت AC

فن تابلویی 12*12 ، 24 ولت DC

فن تابلویی 20*20 ، 24 ولت DC

فن تابلویی 20*20 ، 220 ولت AC

فن تابلویی 15*15 ، 24 ولت DC

فن تابلویی 15*15  ، 220 ولت AC

فن 220 ولت 12*12 بلبرینگی

فن حلزونی 220 ولت

فن تابلویی

فن بلبرینگی 12*12

فن تابلویی  AC

فن تابلویی DC

فن تابلو برق

فن ebm papset

فن بلرینگی

فن بوشی

فن Axial

ebm-papst به عنوان پیشرو در نوآوری در سراسر جهان در فن و موتور با حدود 20.000 محصول مختلف ، راه حل ایده آل برای همه فن آوری هوا و کارهای مهندسی است .

محصولات این شرکت شامل موارد زیر می باشد:

Compact fans یا فن فشرده

طرفداران فن های فشرده ebm-papst برای چندین دهه دارای استاندارد در زمینه خنک کننده های الکترونیک بوده است. آرام و بسیار کارآمد ، فن های صرفه جویی در مصرف انرژی با وضعیت خنک کننده سازگار هستند و می توانند با هوشمندی با شبکه  دستگاه ارتباط برقرار کنند. آنها برای همه ولتاژها و در اندازه های استاندارد در دسترس هستند.

فن تابلویی

فن های محوری  (Axial fans)

فن های محوریfan  ebm-papst با حرکت هوا برای تبادل هوای گرم یا سرد در طیف گسترده ای از دستگاه ها و سیستم ها ثابت شده اند. از ویژگی های برجسته فن های محوری می توان به عمق کوچک نصب ، سطح سر و صدای کم و راندمان استثنایی آنها اشاره کرد و به ویژه برای جریان هوا از طریق مبدل های حرارتی مناسب هستند. علاوه بر این ، با استفاده از فناوری GreenTech EC ، فن محوری به عنوان یک صرفه جو در مصرف انرژی هوشمند برای طیف بسیار گسترده ای از برنامه ها تبدیل شده است.

 فن های مرکز گریز (Centrifugal fans)

فن های گریز از مرکز ebm-papst با تیغه های خمیده به جلو یا عقب در دسترس هستند. فن های سانتریفیوژ کم صدا با تیغه های خمیده به جلو نیز دارای محفظه پیمایش هستند. فن های گریز از مرکز با تیغه های خمیده به عقب به عنوان پنکه های چرخدار آزاد طراحی شده اند و نیازی به هوزینگ پیمایش ندارند. برای فن های سانتریفیوژ با موتور روتور خارجی ، موتور در پروانه قرار می گیرد و در نتیجه باعث خنک شدن بهینه موتور و همچنین یک طراحی بخصوص می شود. کل خط تولید در هر دو فناوری AC و GreenTech EC موجود است.

خرید فن تابلویی | قیمت فن تابلو برق

برای خرید و دریافت قیمت انواع فن dc با شماره های زیر تماس بگیرید .

33992998 21 0098 
33993009 21 0098

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.