ترانسمیتر کنترل سطح

ترانسمیتر کنترل سطح چیست؟

در ترانسمیتر کنترل سطح (Level Transmitters) آگاهی، اطمینان، دقت وجود دارد.

ترانسمیتر کنترل سطح
دستگاه های ترانسمیتر کنترل سطح در بهترین سطح استانداردهای مربوط به رشته های مربوط به آب، سیمان، معدن، شیمیایی، پتروشیمی، مواد غذایی، نوشیدنی، دارویی و سایر صنایع را تعیین می کنند.

ترانسمیتر کنترل سطح

امروزه فناوری اندازه گیری سطح، پایه ای برای مدیریت و کنترل فرآیند در صنایع شیمیایی، پتروشیمی، محیط زیست و دیگر صنایع به شمار می رود.

ترانسمیتر کنترل سطح تکنولوژی ترانسمیتر کنترل سطح نقش کلیدی در اندازه گیری بی خطر و موثر مایعات در تمام فرآیند صنایع ایفا می کند. برای اطمینان از اینکه شما یک راه حل بهینه برای تسهیلات خود پیاده سازی می کنید، مهم است که در مورد برنامه های مختلف که در آن یک ترنسمیتر جابجایی می تواند استفاده شود، تحقیق کنید و مزایا و محدودیت های استفاده از این تکنولوژی برای اندازه گیری سطح را بدانید.

ترانسمیتر کنترل سطح
کاربرد ترانسمیتر کنترل سطح
انواع ترانسمیتر دیسپلر یک راه حل ایده آل برای مجموعه ای از رسانه های صنعتی، از جمله مایعات ، تمیز و یا کثیف، و هیدروکربن های سبک به اسید های سنگین با وزن مخصوص (SG) از 0.23 به 2.20 است. این تکنولوژی همچنین در انواع مجرا و لوله ، از جمله فرآیند و ذخیره سازی، درزگیرها، کانال های عبور، رابط ها، چاه ها و چاله ها تا میزان فشار و درجه بندی واحد کار می کند. علاوه بر این، انواع ترانسمیترسطح می توانند از بیشترین شرایط مایع، از جمله انواع مختلف دی الکتریک، بخارات، آشفتگی، فوم، انباشته شدن، حباب کردن یا جوشیدن و میزان پر و خالی بالا برخوردار باشند.

ترانسمیتر کنترل سطح

جهت مشاهده دیگر مقالات پیمان الکتریک اینجا کلیک نمایید.

خواندن 475 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.