اسلیپ رینگ Asiantool (21)

جا ذغالی الکتروموتور (16)

کانکتور دورانی Mercotac (4)

روتاری کانکتور یا اسلیپ رینگ

روتاری کانکتور (Rotary connector) یا اسلیپ رینگ (slip ring) یک دستگاه الکترومکانیکی است که اجازه می‌دهد تا سیگنال‌های برق و سیگنال‌های الکتریکی از یک ساختار ثابت به یک ساختار چرخشی انتقال یابد.

روتاری کانکتور یا کانکتور دورانی همچنین به عنوان یک اتصال الکتریکی دوار، گرداننده یا متناوب الکتریکی (سوکت دورانی، کانکتور چرخشی) نامیده می‌شود و می‌تواند در هر سیستم الکترومکانیکی مورد استفاده قرار گیرد که در هنگام انتقال جریان یا داده‌ها نیازمند چرخش بدون وقفه، متناوب یا پیوسته باشد.

این کار می‌تواند عملکرد مکانیکی را بهبود بخشد، عملکردهای سیستم را ساده‌تر کند و سیم‌های مستعد از طریق مفاصل متحرک را از بین ببرد. روتاری کانکتور Asiantools و اسلیپ رینگ Mercotac از نوع کانکتور چرخشی هستند.

اسلیپ رینگ (Slip Ring)

اسلیپ رینگ (Slip ring) یک وسیله الکترومکانیکی است که امکان انتقال سیگنال‌های برق و انرژی را از یک ساختار ایستا به چرخشی فراهم می‌کند. Slip ring یا همان روتاری کانکتور می‌تواند در هر سیستم الکترومکانیکی مورد استفاده قرار گیرد که در هنگام انتقال قدرت یا سیگنال نیاز به چرخش دارد.

این می‌تواند عملکرد مکانیکی را بهبود بخشد، عملکردهای سیستم را ساده کرده و سیم‌های مستعد را که از اتصالات متحرک آویزان است محافظت کند.

خرید اسلیپ رینگ

برای خرید اسلیپ رینگ (روتاری کانکتور) با شماره‌های زیر تماس بگیرید.

33992998 21 0098
33993009 21 0098

اسلیپ رینگ (روتاری کانکتور) A3H asiantool | کانکتور چرخشی A3H پیمان الکتریک