نمایش دادن همه 6 نتیجه

مولتی فانکشن میتر - پاور آنالایزر

شرکت IME ایتالیا تولیید کننده انواع مولتی فانکشن میتر -پاور آنالایزر جهت اندازه گیری وات ، وار، ولتاژ ، جریان، کیلو ولت آمپر با قابلیت اتصال مبدل های تبدیل MODBUS,PROFIBUSS,RS485,RS232 و به همراه خروجی انالوگ به صورت تک کاناله و دو کاناله.

پاور آنالایزر‌های چند منظوره یا Power Analyzer Multi-Function (مولتی فانکشن) همانطور که برای کنترل و اندازه گیری انرژی استفاده می‌شوند، می‌تواند برای تجزیه و تحلیل هارمونیک‌ها و چرخش فاز نیز استفاده شود. با توجه به زمینه استفاده، پاور آنالایزر‌ها در انواع مختلفی وجود دارند. یکی از انواع آنها ، پاور آنالایزر‌های بست دار است که برای تعمیر، نگهداری بازرسی و تجزیه تحلیل سیستم‌های قدرت هستند و میزان جریان را به طور غیر مستقیم اندازه گیری و تجزیه تحلیل می‌کنند و این امکان را به کاربر می‌دهند که بدون آنکه مولتی فانکشن را در مدار قرار دهند قادر خواهند بود که به اندازه گیری و آنالیز قدرت بپردازند.

انواع پاور آنالایزر شامل: پاور آنالایزر nemo96hd+ ، پاور آنالایزر MF96021، پاور آنالایزر NEMO D4-Dc، پاور آنالایزر NEMO D4-e، پاور آنالایزر NEMO D4-L+ ، پاور آنالایزر NEMO D4-b

مولتی متر NEMO96HD+ پیمان الکتریک