×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 489
اتوترانس (واریابل)

اتوترانس (واریابل)

اتوترانس های دلتا قابلیت تنظیم ولتاژ 0 الی 300 ولت در مدل های واریابل تک فاز و 0 الی 500 ولت در مدل های سه فاز
واریابل وسیله ای است که می تواند ولتاژ خروجی خود را به صورت دلخواه از صفر تا 300 ولت به صورت AC و DC با دقت 1 ولت دریافت نماید.

( اتوترانس - واریاک - واریابل - اتوترانسفورماتور متغیر ) نام های دیگری از این اتوترانس می باشد. همان طور که از اسم کالا مشخص است، با گرفتن ولتاژ ورودی به صورت ac، تک فاز و سه فاز یک خروجی ثابت منظم با دقت یک ولت، در خروجی به شما ارائه میگردد و تست عایقی بالای 3 کیلوولت می باشد که باعث کیفیت و تحمل جریان واقعی را به دستگاه اعمال مینماید.

یکی دیگر از نام های اتوترانس، دیمر صنعتی گفته می شود. واریاک ها ( دیمر های صنعتی - اتوترانس ) میتواند خروجی را با دقت یک ولت یک ولت بدون پرش به کاربر و یا مصرف کننده ارائه نماید.

اتوترانس ها ( واریاک یا واریابل ) میتوانند به دو صورت تک فاز و سه فاز ارائه گردند. قابل ذکر است مدل های تک فاز از توان 200 وات الی 15 کیلو وات با خروجی 0 الی 300 ولت موجود می باشند. در مدل های سه فاز که ورودی آن ها هم 380 ولت می باشد و خروجی را 500 الی 520 ملت ارائه نمایند در توان های 1.5 کیلو وات الی 50 کیلووات در دسترس مصرف کننده یا کاربر قرار گیرند. در صورت نیاز به توان های بالاتر به صورت سفارشی امکان پذیر می باشد که خواهشمند است جهت سفارش گذاری زمان تحویل و قیمت کالا با فروشگاه با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

کاربردهای واریابل ها ( دیمر های صنعتی ):

آزمایشگاه ها، تابلوسازی ها، مرغ داری ها، صنایع حفاظت کاتدیک ( cathodic protection )، صنایع روشنایی، آزمایشگاه های فنی و حرفه ای و ... می باشد.

با افتخار میتوانیم اعلام نماییم که اتوترانس های دلتا با بیش از 13 سال سابقه موفق در امر پخش و ارائه اتوترانس در ایران می باشد که با همکاری و همیاری شما دوستان عزیز موفق به این امر گردیده ایم.

ویژگی های اتوترانس دلتا :

  • دارای سیستم قطع جریان و اضافه بار
  • دارای نشان دهنده دیجیتال ولتاژ خروجی
  • دارای سیستم عایقی بالای 3 کیلو ولت
  • قابلیت تنظیم ولتاژ با دقت 1 ولت
  • دارای صفحه دیجیتال جهت نمایش ولتاژ با دقت یک ولت
  • دارای هسته تماما مس
  • دارای گارانتی تعمیر یک ساله

سفارش در واتساپ: 09127701494

33993055 21 98+ - 33999193 21 98+

 

دسته بندی ها

محصولات

صفحه1 از3