واریاک تک فاز (8)

واریاک سه فاز (8)

اتوترانس (واریابل)

اتوترانس‌های دلتا قابلیت تنظیم ولتاژ 0 الی 300 ولت در مدل‌های واریابل تک فاز و 0 الی 500 ولت در مدل‌های سه فاز
واریابل وسیله‌ای است که می‌تواند ولتاژ خروجی خود را به صورت دلخواه از صفر تا 300 ولت به صورت AC و DC با دقت 1 ولت دریافت نماید.

اتوترانس یا واریاک یا واریابل یا اتوترانسفورماتور متغیر نام‌های دیگری از این اتوترانس می‌باشد. همان طور که از اسم کالا مشخص است، با گرفتن ولتاژ ورودی به صورت ac، تک فاز و سه فاز یک خروجی ثابت منظم با دقت یک ولت، در خروجی به شما ارائه می‌گردد و تست عایقی بالای 3 کیلوولت می‌باشد که باعث کیفیت و تحمل جریان واقعی را به دستگاه اعمال می‌نماید.

یکی دیگر از نام‌های اتوترانس، دیمر صنعتی گفته می‌شود. واریاک‌ها (دیمرهای صنعتی یا اتوترانس) می‌تواند خروجی را با دقت یک ولت یک ولت بدون پرش به کاربر و یا مصرف کننده ارائه نماید.

اتوترانس‌ها (واریاک یا واریابل) می‌توانند به دو صورت تک فاز و سه فاز ارائه گردند. قابل ذکر است مدل‌های تک فاز از توان 200 وات الی 15 کیلو وات با خروجی 0 الی 300 ولت موجود می‌باشند. در مدل‌های سه فاز که ورودی آن‌ها هم 380 ولت می‌باشد و خروجی را 500 الی 520 ملت ارائه نمایند در توان‌های 1.5 کیلو وات الی 50 کیلووات در دسترس مصرف کننده یا کاربر قرار گیرند. در صورت نیاز به توان‌های بالاتر به صورت سفارشی امکان پذیر می‌باشد که خواهشمند است جهت سفارش گذاری زمان تحویل و قیمت کالا با فروشگاه با شماره‌های زیر تماس حاصل نمایید.

کاربردهای واریابل‌ها (دیمرهای صنعتی):

آزمایشگاه‌ها، تابلوسازی‌ها، مرغ داری‌ها، صنایع حفاظت کاتدیک (cathodic protection)، صنایع روشنایی، آزمایشگاه‌های فنی و حرفه‌ای و ... می‌باشد.

با افتخار می‌توانیم اعلام نماییم که اتوترانس‌های دلتا با بیش از 13 سال سابقه موفق در امر پخش و ارائه اتوترانس در ایران می‌باشد که با همکاری و همیاری شما دوستان عزیز موفق به این امر گردیده‌ایم.

ویژگی‌های اتوترانس دلتا :

  • دارای سیستم قطع جریان و اضافه بار
  • دارای نشان دهنده دیجیتال ولتاژ خروجی
  • دارای سیستم عایقی بالای 3 کیلو ولت
  • قابلیت تنظیم ولتاژ با دقت 1 ولت
  • دارای صفحه دیجیتال جهت نمایش ولتاژ با دقت یک ولت
  • دارای هسته تماما مس
  • دارای گارانتی تعمیر یک ساله

سفارش در واتساپ: 09127701494

33993055 21 98+ - 33999193 21 98+

اتو ترانس دلتا تک فاز MST-0.2 | اتوترانس 200 وات پیمان الکتریک