کوپلینگ

کوپلینگ

کوپلینگ وسیله ای برای محور کردن موتور و شفت پمپ می باشد کوپلینگ در حقیقت برای موتورهای سانتری فیوژ ، پمپ های سانتری فیوژ، پمپ کلوز(pomp close) که در آن شفت و موتور به صورت کسری قرار دارد توسط کوپلینگ متصل می باشد .
در حقیقت ، کوپلینگ حرکت دورانی موتور را به شفت پمپ منتقل کرده و باعث چرخش شفت و پروانه می شود، قبل از اتصال کوپلینگ ، باید از هم محور بودن شفت پمپ و موتور، اطمینان حاصل کرد.
به طور معمول کوپلینگ در حین عملکرد به شفت ها اجازه ی جدا شدن نمی دهند گرچه کوپلینگ می توانند زمانیکه میزان گشتاور ازحدی بالاتر برود دچار لغزش و یا جدایی شوند.

برخی از زمینه های کاری پیمان الکتریک

پیمان الکتریک ارائه دهنده انواع لوازم برقی و اتوماسیون صنعتی با بهترین کیفیت و اطمینان در خرید می باشد.

محصولات قابل ارائه پیمان الکتریک

در بخش زیر می توانید محصولاتی که توسط کارشناسان ما قابل ارائه می باشد را مشاهده نمایید.

طبقه بندي هاي فرزند

Sungil

کوپلینگ SUNGIL کره ، یکی از برترین و بزرگترین تولید کنندگان انواع کوپلینگ های انعطافی و از جنس آلومینیوم با تحمل گشتاور بالا می باشد که از انواع کوپلینگ قابل تامین این شرکت می توان به کوپلینگ SRB ، کوپلینگ SFC کوپلینگ SJC ، کوپلینگ SD و کوپلینگ SOH اشاره نمود. کوپلینگ SUNGIL دارای استانداردهای جهانی همچون : ISO14001:2004 ، ISO9001:2008 ، INNO-BIZ (SMBA) ، KOITA ، KOAMI ، SNUST ، KITA ، MKE و SMBA می باشد.

مشاهده موارد...

Flender

کوپلینگ های دنده ای عموماً برای بازه بسیار وسیع از توان، گشتاور و دمای کار مورد استفاده قرار می گیرد. با این حال کوپلینگ های دنده ای که عمدتاً توسط شرکت های سازنده به صورت از قبل ساخته شده ارائه می شوند برای توان های تا حدود 4/2 مگاوات ارائه می شوند. دور این کوپلینگ ها می تواند از 1300 دور برای توان های بالا تا 7000 دور بر دقیقه برای توان های کمتر از 65 کیلووات باشد. این کوپلینگ ها قابلیت تحمل گشتاور تا بیش از 160000 نیوتن متر را دارند. کوپلینگ های دنده ای توان تحمل نا متوازن زاویه ای تا 1 درجه برای هر هاب را دارا می باشند.

مشاهده موارد...

Coup-link

کوپلینگ قطعه‌‌ای است که برای اتصال دو شفت به یکدیگر استفاده می‌شود. درحالت عادی کوپلینگ ها اتصال را در حین کار کردن شفت ها قطع نمی کنند، مگر درمورد کوپلینگ های محدود کننده گشتاور ، که کارشان این است که اگر گشتاور انتقالی از حد مجاز عبور کرد اتصال را قطع کنند.
کاربرد کوپلینگ ها بیشتر به منظور رفع غیر همراستا بودن شفت ها و یا ایجاد انعطاف پذیری مکانیکی و هم چنین برای اتصال بخشهای محرک و محور می باشد

مشاهده موارد...