دیود

دیود

دیود Diode، یکی از تجیزات پر کاربرد الکترونیکی است. از آن جایی که مهم ترین ویژگی دیود، غیر خطی بودن ولتاژ و جریان دیود می باشد. کلید ترین نکته مهم در مورد دیود ها کنترل جهت جریان عبوری از خود می باشد. در مسیری که دیود در آن استفاده شده، جریان فقط در یک مسیر می تواند عبور کند که اصطلاحا به این جریان، جریان مستقیم یا Forward Current می گویند. اگر اختلاف ولتاژ بین دو سر دیود منفی باشد، این وسیله در ناحیه بایاس معکوس بوده و هیچ جریانی از آن عبور نمی کند. انواع دیود سمیکرون در فروشگاه پیمان الکتریک ارائه می گردد . جهت خرید دیود و دیود پیچی  Diode سمیکرون semikron با کارشناسان ما تماس بگیرید.
مدل های دیود و دیود پیچی سمیکرون :
SKR 130, SKN 130, SKR 240, SKN 240, SKN 26, SKR 26, SKR 70, SKN 70, SKR 100, SKN 100

جهت مشاهده مشخصات فنی پل دیود تک فاز و پل دیود سه فاز به لینک های آنها مراجعه کنید.

همچنین اطلاعات فنی و کاتالوگ دیود پیچی را از لینک آن مشاهده کنید.

برخی از زمینه های کاری پیمان الکتریک

پیمان الکتریک ارائه دهنده انواع لوازم برقی و اتوماسیون صنعتی با بهترین کیفیت و اطمینان در خرید می باشد.

محصولات قابل ارائه پیمان الکتریک

در بخش زیر می توانید محصولاتی که توسط کارشناسان ما قابل ارائه می باشد را مشاهده نمایید.

طبقه بندي هاي فرزند

دیود کابلی | خرید

دیود کابلی  یا یکسوکننده (Rectifier diodes) شامل اجزای هوزینگ می باشد که شامل عناصر الکتریکی در یک غلاف است. دیود کابلی دارای جنبه هایی است که از آن را از دیودهای معمولی مجزا ساخته است. این جنبه ها شامل یک جرقه ای است که قادر به افزایش شدید و نسخه های کاتد استود و یک استود آند می باشد.

استود دیود کابلی به گونه ای طراحی شده است که در یک موقعیت ثابت نصب شود. معمولا در برنامه های کاربردی مانند شارژر باتری، منبع تغذیه، مبدل، برنامه های کشش، کنترل برای ابزار و ابزارهای انرژی  استفاده می شود.

انواع دیود کابلی

دیود کابلی SKR240/12 semikron سمیکرون

دیود کابلی SKR130/12 semikron سمیکرون

دیود کابلی SKR100/12 semikron سمیکرون

دیود کابلی SKR70/12 semikron سمیکرون

دیود کابلی SKN130/12 semikron سمیکرون

دیود کابلی SKN100/12 semikron سمیکرون

دیود کابلی SKN70/12 semikron سمیکرون

دیود کابلی SKN240/12 semikron سمیکرون 

خرید دیود کابلی

لطفا جهت مشاوره هنگام خرید با شماره های زیر تماس بگیرید.

33992998 21 0098
33993009 21 0098

مشاهده موارد...

دیود پیچی

یک دیود پیچی (rectifier diode  ) استاندارد ، جریان الکتریکی را تنها در یک جهت عبور می دهد و عمدتا دیود تکی پیچی برای عملیات تامین برق استفاده می شود. دیودهای یکسو کننده می توانند جریان بیشتری نسبت به دیودهای معمولی داشته باشند و به طور معمول برای تغییر جریان متناوب، AC به جریان مستقیمDC  استفاده  می شوند.

انواع مختلفی از دیودها برای طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی استفاده می شود. دیودهای پیچی جزء حیاتی در منبع تغذیه ای هستند که از آن برای تبدیل ولتاژ AC به ولتاژ DC استفاده می شود. دیودهای پیچی برای تنظیم ولتاژ نیز استفاده می شوند و مانع تغییرات ناخواسته در منابع DC در یک مدار می شوند.

 

مشاهده موارد...

تریستور پیچی | تریستور کابلی

تریستورهای پیچی یا تریستور کابلی دستگاه های یک طرفه (یکسوساز) هستند یعنی می توانند جریان را در یک جهت عبور دهند در مقایسه با تریاک ها TRIAC که دو طرفه هستند که حامل های شار از طریق آنها می توانند در هر دو جهت جریان داشته باشند. تریستورهای پیچی می توانند به طور معمول فقط با جریاناتی که به دروازه وارد شده، فعال گردند و وارد عمل شوند در مقابل تریاک TRIAC که به طور معمول توسط یک جریان مثبت یا منفی که بر روی الکترود دروازه آن اعمال می شود ، فعال شوند.

مدار تریستور پیچی  stud thyristorساده را می توان با استفاده از یک منبع ولتاژ AC متصل به تریستور پیچی یا تریستور کابلی با بار مقاومتی نشان داد. بدون یک پالس فعلی اعمال شده به دروازه استاد تریستور، این وسیله در حالت مسدود شدن جلویش قرار دارد. این موضوع، باعث شروع کنترل تریستور پیچی  می شود.

اطلاعات فنی درباره دیود پیچی را از لینک آن بخوانید.

خرید تریستور کابلی | تریستور پیچی

با توجه به آگاه بودن از اطلاعات فنی هنگام خرید، برای خرید تریستور کابلی و تریستور پیچی با شماره های زیر تماس بگیرید.

33992998 21 0098 
33993009 21 0098

مشاهده موارد...