نمایش دادن همه 12 نتیجه

استابلایزر سه فاز | لیست قیمت استابلایزر سه فاز صنعتی و خانگی

استابلایزر سه فاز (تثبیت کننده ولتاژ سه فاز) به طور مداوم منبع برق سه فاز ورودی را کنترل می‌کند. در صورت افزایش یا کاهش ولتاژ ورودی، استابلایزر به طور خودکار خروجی را کنترل می‌کند تا مطمئن شود ولتاژی که به تجهیزات بار می‌رسد همیشه در ولتاژ مورد نیاز ثابت می‌ماند.

استابلایزرهای سروو خنک شونده با روغن و استابلایزرهای سرو دارای تکنولوژی هوا سرد، بهترین گزینه برای صنایع برای جلوگیری از نوسانات ولتاژ هستند.

چگونه یک استابلایزر سه فاز مناسب را برای خرید انتخاب کنیم؟

مرحله اول این است که بررسی کنیم که آیا ما یک تثبیت کننده سروو تک فاز می‌خواهیم یا سه فاز. این مورد را می‌توان از طریق اتصال به شبکه برق شما تعیین کرد.
اگر اتصال به شبکه تک فاز دارید، به استابلایزر تک فاز نیاز دارید، اگر کنتور برق سه فاز دارید، به استابلایزر سروو سه فاز نیاز دارید.

استابلایزر سه فاز یا محافظ ولتاژ سه فاز:

استابلایزر سه فاز (ترانس اتوماتیک سه فاز) یا محافظ ولتاژ سه فاز از شش عدد ترانس تشکیل شده است که سه عدد آن ترانس اولیه و سه عدد بعدی ترانس ثانویه می‌باشد که بر روی آن موتور سرووموتوری به همراه ذغال حرکت می‌کند و خروجی پیوسته و ثابت را با دقت یک ولت در خروجی ارائه می‌کند. استابلایزرها به دو دسته سرووموتوری سه فاز و سرووموتوری تک فاز تقسیم می‌شوند.

در هنگام خرید استابلایزر سه فاز سرووموتوری به چه نکاتی باید توجه نمود؟

قبل از خرید استابلایزر سه فاز سرووموتوری به گارانتی و خدمات پس از فروش دستگاه و کیفیت آن توجه نمایید زیرا فقط قیمت استابلایزر ملاک اصلی نمی‌باشد.

همچنین در هنگام خرید استابلایزر سه فاز سروو موتوری باید دقت شود که استابلایزر به چه دستگاهی نصب می‌شود و معمولا باید تلرانس بین دستگاه استفاده کننده از استابلایزر با مشخصات استابلایزر سه فاز سروو موتوری تطابق داشته باشد و یا اینکه مجموعه آمپر مصرفی دستگاه را در هنگام خرید به کارشناسان اعلام نمایید.

لیست کامل محصولات استابلایزر را از لینک آن مشاهده کنید.

قیمت استابلایزر سه فاز صنعتی

  • قیمت استابلایزر 3 کاوا دلتا
  • قیمت استابلایزر 6 کاوا دلتا
  • قیمت استابلایزر 60 کاوا دلتا

خرید استابلایزر سه فاز


جهت مشاوره و دریافت قیمت خرید استابلایزر سه فاز، با شماره های زیر تماس بگیرید. 33992998 21 0098 , 33993009 21 0098


قیمت استابلایزر خانگی را از لینک مقابل مشاهده نمایید.

استابلایزر دلتا سه فاز STB-33-9KVA پیمان الکتریک