استابلایزر تک فاز دلتا (29)

استابلایزر سه فاز دلتا (19)

استابلایزر دلتا

استابلایزر یا همان تثبیت کننده ولتاژ از جمله دستگاه‌هایی است که جهت ﻣﺤﺎﻓﻈﺖ و ﺗﻘﻮﻳﺖ ﻳﺎ ﺗﻀﻌﻴﻒ ﺑﺮق تک ﻓﺎز و سه فاز ﺳﺎﺧﺘﻤﺎن‌ﻫﺎ و همچنین حفاظت از انواع لوازم الکتریکی مانند کوانتومتر، کامپیوترهای شخصی، کولر گازی و یخچال فریزر، دستگاه موتور برق و ژنراتور، دستگاه‌های برش و CNC، دستگاه‌های لیزر و ... مورد استفاده قرار می‌گیرد. استابلایزر سه فاز دلتا می‌تواند در برابر جریان برق سریع و اضافه ولتاژ مقاومت نموده و ولتاژ را تثبیت نماید. استابلایزر دلتا DELTA با سیستم سرووموتوری طراحی شده و دارای سیستم هشدار و ALARM و فیلتر جهت جلوگیری از نویز می‌باشد و با صفحه نمایش دیجیتالی که برای آن تعبیه شده قادر به نمایش ولتاژ ورودی، آمپر مصرفی و ولتاژ خروجی می‌باشد. جهت مشاهده اطلاعات بیشتر در مورد استابلایزر دلتا DELTA، اینجا کلیک نمایید.

برای خرید محصولات استابلایزر delta با شماره‌های زیر تماس بگیرید.

33992998 21 0098
33993009 21 0098

واتس آپ : 09127701494

چرا استابلایزر دلتا ؟

  • محصولات دلتا Delta دارای کیفیت متفاوت با طراحی ویژه جهت کارکرد مداوم با طول عمر حداقل 10 سال بدون تعمیر می‌باشد.
  • محصولات كمپاني دلتا Delta دارای استاندارد CE و iso9001 بوده و در حال حاضر به بیش از 56 کشور جهان صادر می‌شود.
  • انواع استابلایزر یا تثبیت کننده ولتاژ دلتا Delta در رنج‌های توانی 500 الی 20000 کیلو وات در مدل‌های استابلایزر تک فاز و 3000 الی 50000 کیلو وات در مدل‌های استابلایزر سه فاز قابل ارائه است.
  • کمپانی بزرگ دلتا Delta مجهز به ۶ خط تولید پیشرفته در تولید محصولات اتوماسیون صنعتی و استابلایزر است که ۲ خط تولید آن به صورت کاملا رباتیک در حال تولید استابلایزرهاي سرو موتوري با كيفيت بالا می‌باشد.
  • استابلایزرهاي دلتا Delta در تمامی رنج‌ها به مجهز به صفحه نمايش و هسته‌اي داخلي تماما مس و داراي سيستم حفاظتي ولتاژ و جريان و تکنولوژی روز دنیا است.
  • محصولات دلتا Delta دارای يك سال گارانتی طلایی و 10سال خدمات پس از فروش است.
استابلایزر 100 کاوا سرووموتوری دلتا سه فاز | تثبیت کننده ولتاژ 100 کیلو ولت آمپر پیمان الکتریک