استابلایزر تک فاز دلتا (21)

استابلایزر سه فاز دلتا (18)

استابلایزر دلتا

استابلایزر دلتا یا همان تثبیت کننده ولتاژ از جمله دستگاه‌هایی است که جهت ﻣﺤﺎﻓﻈﺖ و ﺗﻘﻮﻳﺖ ﻳﺎ ﺗﻀﻌﻴﻒ ﺑﺮق تک ﻓﺎز و سه فاز ﺳﺎﺧﺘﻤﺎن‌ﻫﺎ و همچنین حفاظت از انواع لوازم الکتریکی مانند کوانتومتر، کامپیوترهای شخصی، کولر گازی و یخچال فریزر، دستگاه موتور برق و ژنراتور، دستگاه‌های برش و CNC، دستگاه‌های لیزر و ... مورد استفاده قرار می‌گیرد.

استابلایزرهای سرووموتوری:

استابلایزرهای سروو‌موتوری دلتا Delta، از فناوری سرووموتور برای تنظیم ولتاژ خروجی بهره می‌گیرند. این دستگاه‌ها، ولتاژ ورودی را دائماً چک کرده و ولتاژ خروجی را به طور دقیق تنظیم می‌کنند. برخی از ویژگی‌های استابلایزرهای سروو عبارتند از:

 • دقت بالا
 • واکنش سریع
 • کارکرد بدون نویز
 • کاهش انرژی مصرفی
 • ساختار مطمئن

تاریخچه استابلایزر

استفاده از استابلایزرها به عنوان یکی از روش‌های کنترل ولتاژ و جریان برق، به گذشته برمی‌گردد. ابتدایی‌ترین نسخه‌های استابلایزرها به صورت دستی بودند که افراد با تنظیم دستی ولتاژ و جریان برق سعی در حفظ استحکام و کیفیت برق می‌کردند.

اما با پیشرفت فناوری و تکنولوژی الکترونیک، استابلایزرها به شکلی پیشرفته‌تر و خودکار طراحی شدند. در دهه‌های اخیر، استفاده از مدارهای الکترونیکی پیچیده‌تر و استفاده از میکروکنترلرها باعث بهبود کارایی و دقت استابلایزرها شده است. همچنین، با توسعه صنعت برق و افزایش نیاز به حفظ کیفیت برق، استفاده از استابلایزرها به عنوان یکی از ابزارهای ضروری در سیستم‌های برقی صنعتی و خانگی رواج یافته است.

به طور کلی، تاریخچه استفاده از استابلایزرها همراه با پیشرفت تکنولوژی الکترونیکی و نیازهای روزافزون برق، به شکلی پیوسته ادامه دارد و هرروزه شاهد پیشرفت نحوه کارکرد آنها هستیم.

استابلایزر تک فاز و سه فاز

استابلایزرها بر اساس تعداد فاز ورودی به دو دسته تک فاز و سه فاز تقسیم بندی می‌شوند.

استابلایزر سه فاز دلتا می‌تواند در برابر جریان برق سریع و اضافه ولتاژ مقاومت نموده و ولتاژ را تثبیت نماید. استابلایزر سه فاز دلتا DELTA با سیستم سرووموتوری طراحی شده و دارای سیستم هشدار و ALARM و فیلتر جهت جلوگیری از نویز می‌باشد و با صفحه نمایش دیجیتالی که برای آن تعبیه شده قادر به نمایش ولتاژ ورودی، آمپر مصرفی و ولتاژ خروجی می‌باشد.

چرا باید استابلایزر بخریم؟

خرید یک استابلایزر می‌تواند به دلایل مختلفی صورت بگیرد که عبارتند از:

 • محفاظت از تجهیزات برقی: مهم‌ترین دلیل استفاده از استابلایزرها محافظت از تجهیزات الکترونیکی در برابر فشار و نوسانات ناگهانی برق است که می‌تواند منجر به آسیب شدید و کاهش عمر مفید دستگاه‌ها شود.
 • ضمانت عملکرد پایدار:با تنظیم ولتاژ خروجی، استابلایزرها می‌توانند تضمین کنند که دستگاه‌های الکترونیکی به طور پایدار عمل کنند، بدون اینکه تحت تأثیر نوسانات ولتاژ قرار بگیرند.
 • کاهش هزینه تعمیرات: با حفظ تجهیزات الکترونیکی در برابر نوسانات جریان برق، استابلایزرها می‌توانند هزینه‌های تعمیراتی را کاهش دهند و از اتفاقات و نوسانات ناخواسته جلوگیری کنند.
 • امنیت داده‌ها و اطلاعات: برای محافظت از داده‌ها و اطلاعات حیاتی که در دستگاه‌های الکترونیکی ذخیره شده‌اند، استابلایزرها اهمیت بسیاری دارند تا از آسیب‌های ناشی از نوسانات ولتاژ برق جلوگیری شود.
 • صنایع مختلف: در محیط‌هایی مانند کارخانه‌ها، مراکز داده، بیمارستان‌ها و ساختمان‌های بزرگ، استفاده از استابلایزرها ضروری است تا پایداری و امنیت سیستم‌های الکتریکی حفظ و جلوی خسارات نیز گرفته شود.

با توجه به این دلایل، خرید یک استابلایزر می‌تواند به امنیت و عملکرد بهتر تجهیزات الکترونیکی شما کمک کند و از خسارات احتمالی جلوگیری کند.

چرا استابلایزر دلتا ؟

 • محصولات دلتا Delta دارای کیفیت متفاوت با طراحی ویژه جهت کارکرد مداوم با طول عمر حداقل 10 سال بدون تعمیر می‌باشد.
 • محصولات كمپاني دلتا Delta دارای استاندارد CE و iso9001 بوده و در حال حاضر به بیش از 56 کشور جهان صادر می‌شود.
 • انواع استابلایزر یا تثبیت کننده ولتاژ دلتا Delta در رنج‌های توانی 500 الی 20000 کیلو وات در مدل‌های استابلایزر تک فاز و 3000 الی 50000 کیلو وات در مدل‌های استابلایزر سه فاز قابل ارائه است.
 • کمپانی بزرگ دلتا Delta مجهز به ۶ خط تولید پیشرفته در تولید محصولات اتوماسیون صنعتی و استابلایزر است که ۲ خط تولید آن به صورت کاملا رباتیک در حال تولید استابلایزرهاي سرو موتوري با كيفيت بالا می‌باشد.
 • استابلایزرهاي دلتا Delta در تمامی رنج‌ها به مجهز به صفحه نمايش و هسته‌اي داخلي تماما مس و داراي سيستم حفاظتي ولتاژ و جريان و تکنولوژی روز دنیا است.
 • محصولات دلتا Delta دارای يك سال گارانتی طلایی و 10سال خدمات پس از فروش است.

برای خرید محصولات استابلایزر delta با شماره‌های زیر تماس بگیرید.

33992998 21 0098
33993009 21 0098

واتس آپ : 09127701494

استابلایزر 100 کاوا سرووموتوری دلتا سه فاز | تثبیت کننده ولتاژ 100 کیلو ولت آمپر پیمان الکتریک