ترانسمیتر دما Datexel (9)

کنترلر دما و کنترلر رطوبت Ascon Tecnologic (12)

کنترلر دما و کنترلر رطوبت Samwon (5)

کنترلر دما (حرارت) و کنترلر رطوبت

کنترلر دما و حرارت وسیله ای است که برای نگه داشتن دمای مورد نظر در مقدار مشخص استفاده می شود.ساده ترین نمونه از کنترل کننده دما ، ترموستات رایجی است که در منازل یافت می شود. اما در این مجموعه ، محصولات کترلر حرارت صنعتی با برندهای مختلف را مشاهده می کنید.
چرا باید کنترلر دما بخریم؟
در هر شرایطی که نیاز به ثابت نگه داشتن درجه حرارت باشد ، به کنترلر دما نیاز است. این می تواند در شرایطی باشد که بدون نیاز به تغییر محیط پیرامون ، لازم است یک شی گرم ، سرد یا هر دو مورد شود و در دمای هدف (نقطه تنظیم) بماند.دو نوع اساسی برای کنترل دما وجود دارد. حلقه باز و کنترل حلقه بسته.
کنترلر حرارت ، برخی از متغیرها یا پارامترها را با یک مقدار تنظیم شده کنترل می کنند. دو متغیر مورد نیاز کنترل کننده وجود دارد. سیگنال ورودی واقعی و مقدار تنظیم شده مورد نظر. سیگنال ورودی به عنوان مقدار فرآیند نیز شناخته می شود. سپس این مقدار ورودی یا فرایند با مقدار تنظیم شده مقایسه می شود. اگر مقدار واقعی با نقطه تنظیم مطابقت نداشته باشد ، کنترل کننده تغییر سیگنال خروجی را براساس تفاوت بین نقطه تنظیم و مقدار فرآیند و اینکه آیا مقدار فرآیند به نقطه تنظیم نزدیک می شود یا از نقطه تنظیم فاصله دارد ، ایجاد می کند. سپس این سیگنال خروجی نوعی پاسخ را برای تصحیح مقدار واقعی آغاز می کند تا با نقطه تنظیم مطابقت داشته باشد.

جهت خرید و دریافت قیمت انواع کنترلر حرارت با ما تماس بگیرید.

33993055 21 98+ - 33999193 21 98+

واتس آپ : 09127701494

ترانسمیتر دما هد مونت دات اکسل DAT 1015 پیمان الکتریک