شیرهای پروانه ای و شیر انرژی Belimo

شرکت Belimo با موفقیت در بازارهای گرمایشی ، تهویه مطبوع و ارائه راه حلهای با کیفیت که باعث افزایش راندمان انرژی می شود ، پیشرفت کرده است. هزینه نصب را با سریعترین زمان تحویل در صنعت کاهش دهید. محصولات نوآورانه این شرکت همیشه برای کمک به دستیابی به اهداف بهتر ، سریعتر و اقتصادی تر طراحی شده اند. سرمایه گذاری در فن آوری جدید برای موفقیت این شرکت مهم است و بلیمو برای کمک به موفقیت در مشاغل ، تولید محصولات خود را ادامه می دهد.

شیر انرژی  Belimo(Belimo Energy Valve)

Belimo Energy Valve ™ یک دریچه کنترل مستقل از فشار الکترونیکی با خدمات مبتنی بر نرم افزار و اتصال ابری است ، اندازه گیری جریان و دما برای نظارت بر عملکرد سیم پیچ و مصرف انرژی در حالی که حفظ Delta T بهینه است انجام می شود. گزارش های خودکار شیر انرژی Beliomo داده های واقعی و تاریخی را نشان می دهد و دارای پتانسیل بیشتر برای صرفه جویی در انرژی ، پیش بینی نگهداری و عیب یابی می باشد. این سیستم یک سیستم BMS را با اطلاعات مورد نیاز برای کنترل  کارخانجات مرکزی و اقتصادی ترین روش ممکن را فراهم می کند.

شیر انرژي belimo

سنسورهای Belimo یک محیط کنترل شده و دقیق را فراهم می کنند که برای رفاه و بهره وری افراد ضروری است. محرک ها و شیرها جریان هوا و آب را کنترل می کنند. سنسورهای دما ، رطوبت ، فشار ، کیفیت هوا و جریان مجاری یا لوله های هوا را اندازه گیری می کنند.

 سنسور belimo

شیرهای پروانه ای پیشرفته

شیرهای پیشرفته پروانه ای و هوشمندترین محرک ها ، انرژی کارآمد و قابل اطمینان ترین راه حل جریان بالا در بازار HVAC است. راه اندازی آسان و عیب یابی با ارتباطات نزدیک زمینه امکان تنظیم پیکربندی توسط تلفن هوشمند را فراهم می کند ، حتی اگر محرک به برق وصل نشده باشد. این مجموعه با تنظیم ساده ، تشخیص و دسترسی به داده های برنامه برتر ، عملکرد استانداردهای جدید را تنظیم می کند.

طراحی خلاقانه

ارتفاع پایین تر و کاهش وزن محصولات Belimo باعث می شود تا محرک های PR سریع و آسان نصب شوند. الگوریتم توقف انتهایی خود تنظیم کننده حق ثبت اختراع ، نشت صفر را در نزدیکی 200 psi تضمین می کند. محرک PR نیز بدون مشکل الکترونیکی در محفظه NEMA 4 در دسترس است.

 شیرهای پروانه ای  belimo

برای خرید محصولات Belimo بر روی شماره های زیر کلیک نمایید.

33992998 21 0098
33993009 21 0098

لیست سایر مقالات وبسایت پیمان الکتریک

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.