فیوز استوانه ای باسمنFWP-63A22Fa | FWP-63A22FI
تماس بگیرید
اصالت گارانتی کالا
ارسال سریع
تضمین قیمت
موجود در انبار
توضیحات
مشخصات فیوز استوانه ای باسمنFWP-63A22FI :
  • ولتاژ: AC:500V  DC:700V
  • آمپراژ:63 A
  • ابعاد:22 mm x 58 mm
برای خرید و اطلاع از قیمت انواع فیوز باسمن با شماره ی 0982133992998 در ارتباط باشید.
توضیحات تکمیلی
مدل
FWP-63A22Fa | FWP-63A22FI
ولتاژ
700Vdc 500VAC
جریان ورودی
63A