ماژول آی جی بی تی دوبل فوجی 2MBI200VH-170-50
تماس بگیرید
دسته: فوجی
اصالت گارانتی کالا
ارسال سریع
تضمین قیمت
موجود در انبار
توضیحات
هر ماژول آی جی بی تی 2MBI200VH-120-50 شامل:
- دو عدد آی جی بی تی
- دو عدد دیود هرزگرد موازی با آی جی بی تی
- سری V (V series)
- آی جی بی تی برای فراکانس سویچ بالا
- ولتاژ درایور
- داری اندوکتاس حداقل در خروجی
- ماژول های فشرده (کامپکت)
- مونتاژ راحت، آسان و مطمئن
- ماژول های سازگار با استاندار RoHS
- ابعاد:108mmدر 62mm
- وزن:0.310kg
- تکنولوژی:6th-Generation, Series, V Series
- ولتاژ گیت-امیتر (VGES):+20 V -20 V
شماتیک 2MBI200VH-170-50
توضیحات تکمیلی
| کد محصول |
2MBI200VH-170-50 Fuji |
|---|---|
| ولتاژ |
1700V |
| جریان |
200A |