تریستور دیود سه فاز PGH10016AM NIHON
تماس بگیرید
دسته: دیود تریستور
اصالت گارانتی کالا
ارسال سریع
تضمین قیمت
موجود در انبار
توضیحات
- نصب بر روی هیت سینک
- مبدل 3 فاز AC-DC و سری PGH
- یکسو کننده 3 فاز تمام موج
- رتبه بندی ولتاژ مورد نیاز دیود و تریستور بسته به n ولتاژ خط AC و فیلتر خط
توضیحات تکمیلی
| کد محصول |
PGH10016AM NIHON |
|---|---|
| ولتاژ |
1600V |
| جریان |
IDaV:100A،IFSM:1200A |