ماژول آی جی بی تی 7 تایی با پل سه فاز استارپاور GD40PIX120C5S
تماس بگیرید
دسته:
اصالت گارانتی کالا
ارسال سریع
تضمین قیمت
موجود در انبار
توضیحات
  • امپدانس ورودی بالا مثل MOSFET
  • افت ولتاژ و تلفات کم مانند BJT
مشخصات فنی آی جی بی تی ۷ تاییGD40PIX120C5S:
  • در هنگام استفاده باید توجه شود که ولتاژی بیش ولتاژ مشخص شده بر روی آن استفاده نگردد.
  • مصرف جریان بیش از جریان تعریف شده بر روی تریستور نباشد.
  • جریان گیت نیز نباید از حد مجاز بیشتر شود.
  • ماشین آلات صنعتی مانند دستگاه جوش.
برای خرید و اطلاع از قیمت  انواع  ماژول آی جی بی تی با شماره ی 0982133992998 در ارتباط باشید.
کاتالوگ GD40PIX120C5S
توضیحات تکمیلی
کد محصول
GD40PIX120C5S STARPOWER
ولتاژ
1200V
جریان
IC nom:(40A (80 ̊C ICRM:55A (25 ̊C