×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 489

فیلتر برق ورودی

فیلتر برق ورودی و فیلتر برق خروجی

جهت حذف نویز موجود بر روی اینورترها ، دستگاه های با نویز بالا در مدل های تکفاز و سه فاز استفاده می شود. فیلترهای برق ورودی می تواند همراه با نول و ارت باشد جهت کاهش نویز که می تواند از 16 آمپر سه فاز الی 140 آمپر باشد. یکی از نکات قابل توجه در هنگام انتخاب فیلتر ورودی برق ، دقت به آمپر مصرفی می باشد. ترجیحا باید آمپر مصرفی نزدیک به لاین فیلتر باشد. به عنوان مثال ، اگر یک مصرف کننده آمپر بین 16 الی 20 آمپر داریم یک نویز فیلتر نهایتا 20 آمپر استفاده کنیم به علت اینکه differential mode و common mode در آمپرهای مختلف متفاوت می باشد.

فیلتر برق ورودی سه فاز

فیلتر برق ورودی خروجی TDK بیشترین مصرف برای دستگاه های که نویز بالا دارند در ابتدایی آنها نویز فیلتر قرار می دهیم و در صورت عدم حذف نویز به صورت کامل می توان یک نویز فیلتر هم در خروجی دستگاه مصرف کننده مورد نظر قرار دهیم. یکی از راه های تست رویت حذف نویز استفاده از اسیلوسکوپ می باشد. انواع فیلتر نویز گیر برق می تواند از 25- الی 80 درجه سانتیگراد تحمل داشته باشند و بازه ورودی آنها از 220 الی 250 ولت در تکفاز و 380 الی 410 ولت در سه فاز می باشد.

فیلتر برق ورودی تکفاز

پیشنهاد می شود جهت کاهش هزینه در صورت داشتن نویز فیلتر فقط از فیلتر برق ورودی استفاده شود در صورتی که نتیجه دلخواه حاصل نگردید از فیلتر برق خروجی استفاده کنید.

برای خرید محصولات فیلتر برق ورودی با شماره های زیر تماس بگیرید.

33992998 21 0098
33993009 21 0098

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.