×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 489
JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 985

خرید اینکودر

اینکودر افزایشی می تواند در موقعیت و سرعت موتور برنامه های کاربردی بازخورد، که شامل برنامه های کاربردی سروو / سبک، صنعتی و یا سنگین استفاده شود.
یک اینکودر افزایشی سرعت بسیار عالی و بازخورد از راه دور را فراهم می کند و از آنجا که چندین سنسور در ساختار آن وجود دارد، هر دو سیستم ساده و ارزان هستند. یک رمزگذار افزایشی تنها به ارائه و تغییر اطلاعات محدود است، بنابراین رمزگذار(انکودر) نیاز به یک دستگاه مرجع برای محاسبه حرکت دارد.
چگونه یک رمزگذار افزایشی (اینکودر) کار می کند؟
یک رمز گذار افزایشی در یک چرخش از رمزگذار، یک مقدار مشخص از پالس را فراهم می کند. خروجی می تواند به یک خط از پالس ( به صورت یک "A" کانال) و یا دو خط پالس ( به صورت یک "A" و "B" کانال) که با یک جابجایی و خنثی سازی به منظور تعیین چرخش انجام می شود) تبدیل گردد. این توقف تدریجی بین دو سیگنال است که به نام تربیع (مربع سازی که منظور همان شکل موج مربعی است که درخروجی نمایش داده می شود) خوانده می شود
مونتاژ معمول از یک رمز گذار افزایشی (Encoder) متشکل از یک مونتاژ دوک نخ ریسی، PCB، و پوشش می باشد. مدار چاپی شامل یک آرایه حسگر است که باعث ایجاد فقط دو سیگنال اولیه به منظور تعیین موقعیت و سرعت می شود.

خرید اینکودر

خرید اینکودر

خرید اینکودر

خرید اینکودر

خرید اینکودر

پیمان الکتریک با سابقه طولانی در زمینه خرید اینکودر فروش انواع اینکودر فعالیت میکند .

لیست محصولات اینکودر پیمان الکتریک

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.