اینکودر سیک DBS50E-S5EK00360
تماس بگیرید
دسته: انکودر سیک SICK
اصالت گارانتی کالا
ارسال سریع
تضمین قیمت
موجود در انبار
توضیحات
- نوع انکودر: افزایشی
- تعداد پالس 360
- نوع خروجی :HTL
- قطر شفت: 8mm
- اتصال الکتریکی کابلی
- قطر بدنه:50mm
- ولتاژ:24 ولت
- اتصال کابل انعطاف پذیر نصب را آسان می کند، به خصوص زمانی که فضا محدود است.
- قطر محفظه فشرده باعث صرفه جویی در فضا می شود.
- این انکودر به دلیل IP بالا و تحمل دمای بالا عمر طولانی تری دارد.
واتساپ:09127701494
توضیحات تکمیلی
| برند |
انکودر SICK سیک |
|---|---|
| مدل |
DBS50E-S5EK00360 |
| نوع انکودر |
افزایشی |
| قطر شفت |
8 میلیمتر |
| قطر بدنه |
36mm |