آدرس وب سایت جدید بازرگانی پیمان الکتریک : http://peymanelectric.com

ترانس ایزوله

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
ترانس ایزوله - 5.0 out of 5 based on 1 vote

ترانس ایزوله (ترانسفورماتور ایزوله) چیست؟

ترانس ایزوله (ترانسفورماتور ایزوله) برای انتقال انرژی الکتریکی از جریان متناوب (AC) یا در واقع انرژی در حال حاضر برای برخی از تجهیزات و یا دستگاه ها، درحالی که دستگاه ، معمولا به دلایل ایمنی از منبع برق جدا شده است مورد استفاده قرار می گیرد.

ترانس ایزوله

ترانس ایزوله (Isolation Transformer)، ایزوله گالوانیک ارائه میدهد و برای محافظت در برابر شوک الکتریکی استفاده میشود ، به سرکوب نویز الکتریکی در دستگاههای حساس کمک نموده ، و یا برای انتقال قدرت بین دو مدار که نباید به یکدیگر متصل شوند، استفاده میشود. ترانسفورماتوری که برای جداسازی ارائه میشود، اغلب با عایق ویژه بین سیم پیچهای اولیه و ثانویه ساخته میشود به منظور اینکه در برابر ولتاژ بالا بین سیم پیچها مقاومت کند.

ترانس ایزوله

ترانس ایزوله (ترانسفورماتور ایزوله) انتقال سیگنال DC را در سیگنالها از یک مدار به دیگ رمتصل میکند، اما اجازه میدهد که اجزای AC در سیگنالها منتقل شوند. ترانسفورماتوری که نسبت 1 به 1 بین سیم پیچهای اولیه و ثانویه دارد ، اغلب به حفاظت از مدارهای ثانویه و برق گرفتگی افراد از شوک الکتریکی که بین انرژی هادی و زمین ایجاد می شود ، استفاده میگردد.

ترانس ایزوله

همچنین ترانسفورماتور طراحی شده ایزوله مانع تداخل ناشی از حلقه های زمین میشود. ترانس ایزوله (Isolation Transformer) با سپر الکترواستاتیک ، برای برق، برای تجهیزات حساس مانند کامپیوتر، دستگاه های پزشکی، و یا وسایل آزمایشگاهی مورد استفاده قرار میگیرد.

ترانس ایزوله

ایزولاسیون الکتریکی به خصوص در زمینه تجهیزات پزشکی و استانداردهای خاص اعمال میشود. اغلب انواع ترانس ایزوله (Isolation Transformer)، باید علاوه برطراحی ، به طوری که در وضعیت خطا باعث قطع انرژی نگردند، باید قادر به ایجاد یک هشدار ایجاد نیز باشند.

ترانس ایزوله

بازرگاني پيمان الكتريك فعال در امر فروش انواع ترانس ایزوله (ترانسفورماتور ایزوله) و انواع استابلايزر و ترانسفورماتور افزاینده ولتاژ و ترانس هاي اتوماتيك دلتا Delta در ايران 

تماس با ما

واحد فروش:
33999193 21 0098
33993055 21 0098
واحد حسابداری:
33992998 21 0098
واحد بازرگانی:
33993009 21 0098
فکس:
36057593 21 0098
پست الکترونیک:
info@peymanelc.com

دفتر مرکزی:
تهران، لاله زار جنوبی، کوچه بوشهری ، مجتمع تجاری تهران الکتریک، طبقه اول واحد 203