فیوز استوانه ای باسمنFWP-20A22Fa | FWP-20A22FI
تماس بگیرید
دسته: فیوز Bussmann
اصالت گارانتی کالا
ارسال سریع
تضمین قیمت
موجود در انبار
توضیحات
مشخصات فیوز استوانه ای باسمنFWP-20A22FI:
- ولتاژ: AC:500V DC:700V
- آمپراژ:20 A
- ابعاد:22mm*58mm
برای خرید و اطلاع از قیمت انواع فیوز باسمن با شماره ی 0982133992998 در ارتباط باشید.
توضیحات تکمیلی
| مدل |
FWP-20A22Fa | FWP-20A22FI |
|---|---|
| ولتاژ |
700Vdc 500VAC |
| جریان ورودی |
20A |