فیوز استوانه ای باسمنFWP-25A22Fa | FWP-25A22FI
تماس بگیرید
دسته: فیوز Bussmann
اصالت گارانتی کالا
ارسال سریع
تضمین قیمت
موجود در انبار
توضیحات
مشخصات فیوز استوانه ای باسمنFWP-25A22FI :
- ولتاژ: AC:500V DC:700V
- آمپراژ:25 A
- ابعاد:22 mm x 58 mm
برای خرید و اطلاع از قیمت انواع فیوز باسمن با شماره ی 0982133992998 در ارتباط باشید.
توضیحات تکمیلی
| مدل |
FWP-25A22Fa | FWP-25A22FI |
|---|---|
| ولتاژ |
700Vdc 500VAC |
| جریان ورودی |
25A |