فیوز استوانه ای باسمنFWP-20A22Fa | FWP-20A22FI
تماس بگیرید
اصالت گارانتی کالا
ارسال سریع
تضمین قیمت
موجود در انبار
توضیحات
مشخصات فیوز استوانه ای باسمنFWP-20A22FI:
  • ولتاژ: AC:500V  DC:700V
  • آمپراژ:20 A
  • ابعاد:22mm*58mm
برای خرید و اطلاع از قیمت انواع فیوز باسمن با شماره ی 0982133992998 در ارتباط باشید.
توضیحات تکمیلی
مدل
FWP-20A22Fa | FWP-20A22FI
ولتاژ
700Vdc 500VAC
جریان ورودی
20A