اینکودر

اینکودر

اینکودر یا انکودر (Encoder) به طور معمول جهت تشخیص و دریافت حرکت جرخشی و خطی و تبدیل آن به صورت سیگنال دیجیتال استفاده می گردد. 

در واقع انکودر (Encoder) (رمز گذار) در یک چرخش از رمزگذار، یک مقدار مشخص از پالس را فراهم می کند.

یک انکودر (اینکودر یا رمز گذار افزایشی) عالی قادر است که در موقعیت و سرعت موتور برنامه های کاربردی بازخورد، که شامل برنامه های کاربردی سروو / سبک، صنعتی و یا سنگین استفاده شود. 

انواع انکودر را می توان به : اینکودر افزایشی، اینکودر چرخشی و اینکودر کاربرد سنگین ، انکودر مطلق ، انکودر قابل پروگرام و انکودر خطی دسته بندی نمود.

برای دریافت اطلاعات فنی درباره انواع انکودر و کاتالوگ انکودر+pdf می توانید به قسمت مقالات انکودر و مراجعه به هر بخش از انواع انکودر در قسمت محصولات انکودر اطلاعات مورد نیاز خود را بدست آورید.

زیر مجموعه ها

Hohner

Hohner

شرکت hohner اسپانیا تاسیس شده در سال 1983 ، یکی از بزرگترین و برترین تولید کنندگان انکودر ابسولوت با مشخصات خاص در جهان می باشد . این شرکت قابلیت ارائه انواع انکودر قابل برنامه ریزی از 0 الی 65000 پالس و همچنین انکودر ابسولوت 12 الی 32 بیتی ، انکودر مطلق ، انکودر افزایشی ، انکودر موازی ، انکودر شفت دار ، انکودر هالو شفت ، انکودر مغناطیسی ، انکودر خطی ، انکودر فیلدباس ، انکودر ضد انفجار و ماژول الکترونیکی را دارا می باشد .

جهت دانلود نرم افزار پروگرام انواع انکودر هوهنر HOHNER اینجا کلیک نمایید .

مشاهده موارد...
ELTRA

ELTRA

شرکت الترا ELTRA در سال 1985 به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان انکودر در ایتالیا تاسیس گردید . این شرکت در زمینه تولید انواع انکودر خاص با وزن بدنه پایین ، انکودر سوکتی شفت دار، انکودر مادگی ، انکودر افزایشی (Incremental Encoder)، انکودر خطی (Linear Encoder)، انکودر ابسولوت multi turn ، انکودر ابسولوت single turn فعالیت می نماید.

انکودر الترا eltra encoder در صنایع پتروشیمی ، نساجی ، کاشی و سرامیک ، چاپ و بسته بندی ، نفت و گاز ، فولاد ، ماشین آلات سنگین و ... قابل استفاده است.

مشاهده موارد...
TAMAGAWA

TAMAGAWA

شرکت Tamagawa ژاپن در سال 1938 در جهت تولید انواع ریزولور ، انکودر افزایشی شفت دار (Solid Shaft) انکودر افزایشی هالو شفت (Hallow Shaft) و سروموتور با تحمل دما و کیلو هرتز بالا می باشد.

مشاهده موارد...
BAUMER

BAUMER

شرکت Baumer آلمان با سابقه چندین ساله در تولید انواع سنسورها از قبیل سنسور فتو الکتریک ، سنسور اولتراسونیک ، سنسور القایی ، سنسور خازنی ، سنسور نوری ، سنسور لیزری و سنسور مغناطیسی و همچنین انواع انکودر از قبیل انکودر قابل برنامه ریزی افزایشی ، انکودر شفت دار ، انکودر بدون شفت ، انکودر سینوسی و کسینوسی فعالیت می نماید .

مشاهده موارد...
انکودر HEIDEN HAIN

انکودر HEIDEN HAIN

شرکت HEIDENHAIN انکودرهایی را ارائه می دهد که می تواند در برنامه های مربوط به ایمنی استفاده شود. این انکودرها به عنوان سیستم های انکودر تکی با انتقال داده های سریال از طریق EnDat 2.2 عمل می کنند. انتقال قابل اطمینان از موقعیت بر اساس دو مقدار موقعیت مطلق و بیت های خطا تولید شده است. سپس این انکودرها برای کنترل ایمن و مطمئن ارائه می شوند.
کیفیت بالای محصولات انکودر HEIDENHAIN بستگی به امکانات ویژه تولید و تجهیزات اندازه گیری دارد.دستگاه هایی برای تولید مقیاس در یک ساختمان تمیز با اقدامات خاص برای ثبات درجه حرارت و عایق لرزشی، برای این منظورساخته شده است. ماشین های کپی و ماشین آلات مورد نیاز برای تولید و اندازه گیری درجه بندی خطی و دایره ای نیز توسط شرکت HEIDENHAIN توسعه داده و ساخته شده اند.

مشاهده موارد...

تماس با ما

واحد فروش:
33999193 21 0098
33993055 21 0098
واحد حسابداری:
33992998 21 0098
واحد بازرگانی:
33993009 21 0098
فکس:
36057593 21 0098
پست الکترونیک:
info@peymanelc.com

دفتر مرکزی:
تهران، لاله زار جنوبی، کوچه بوشهری ، مجتمع تجاری تهران الکتریک، طبقه اول واحد 203