آدرس وب سایت جدید بازرگانی پیمان الکتریک : http://peymanelectric.com

اینکودر

اینکودر

اینکودر (رمز گذار افزایشی) می تواند در موقعیت و سرعت موتور برنامه های کاربردی بازخورد، که شامل برنامه های کاربردی سروو / سبک، صنعتی و یا سنگین استفاده شود.

یک اینکودر افزایشی سرعت بسیار عالی و بازخورد از راه دور را فراهم می کند و از آنجا که چندین سنسور در ساختار آن وجود دارد، هر دو سیستم ساده و ارزان هستند. یک اینکودر افزایشی تنها به ارائه و تغییر اطلاعات محدود است، بنابراین اینکودر (رمزگذار) نیاز به یک دستگاه مرجع برای محاسبه حرکت دارد. اینکودر  ها را می توان به انواع : اینکودر افزایشی، اینکودر چرخشی و اینکودر کاربرد سنگین دسته بندی نمود.

یک اینکودر افزایشی (رمز گذار) در یک چرخش از رمزگذار، یک مقدار مشخص از پالس را فراهم می کند. همچنین اینکودر  ها می توانند با دریافت سیگنال آنالوگ، آن را به صورت سیگنال دیجیتال در خروجی ارائه نمایند.

زیر مجموعه ها

Hohner

Hohner

شرکت hohner اسپانیا تاسیس شده در سال 1983 ، یکی از بزرگترین و برترین تولید کنندگان انکودر ابسولوت با مشخصات خاص در جهان می باشد . این شرکت قابلیت ارائه انواع انکودر قابل برنامه ریزی از 0 الی 65000 پالس و همچنین انکودر ابسولوت 12 الی 32 بیتی ، انکودر مطلق ، انکودر افزایشی ، انکودر موازی ، انکودر شفت دار ، انکودر هالو شفت ، انکودر مغناطیسی ، انکودر خطی ، انکودر فیلدباس ، انکودر ضد انفجار و ماژول الکترونیکی را دارا می باشد .

مشاهده موارد...
ELTRA

ELTRA

شرکت الترا ELTRA در سال 1985 به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان انکودر در ایتالیا تاسیس گردید . این شرکت در زمینه تولید انواع انکودر خاص با وزن بدنه پایین ، انکودر سوکتی شفت دار، انکودر مادگی ، انکودر افزایشی (Incremental Encoder)، انکودر خطی (Linear Encoder)، انکودر ابسولوت multi turn ، انکودر ابسولوت single turn فعالیت می نماید.

انکودر الترا eltra encoder در صنایع پتروشیمی ، نساجی ، کاشی و سرامیک ، چاپ و بسته بندی ، نفت و گاز ، فولاد ، ماشین آلات سنگین و ... قابل استفاده است.

مشاهده موارد...
TAMAGAWA

TAMAGAWA

شرکت Tamagawa ژاپن در سال 1938 در جهت تولید انواع ریزولور ، انکودر افزایشی شفت دار (Solid Shaft) انکودر افزایشی هالو شفت (Hallow Shaft) و سروموتور با تحمل دما و کیلو هرتز بالا می باشد.

مشاهده موارد...
BAUMER

BAUMER

شرکت Baumer آلمان با سابقه چندین ساله در تولید انواع سنسورها از قبیل سنسور فتو الکتریک ، سنسور اولتراسونیک ، سنسور القایی ، سنسور خازنی ، سنسور نوری ، سنسور لیزری و سنسور مغناطیسی و همچنین انواع انکودر از قبیل انکودر قابل برنامه ریزی افزایشی ، انکودر شفت دار ، انکودر بدون شفت ، انکودر سینوسی و کسینوسی فعالیت می نماید .

مشاهده موارد...

تماس با ما

واحد فروش:
33999193 21 0098
33993055 21 0098
واحد حسابداری:
33992998 21 0098
واحد بازرگانی:
33993009 21 0098
فکس:
36057593 21 0098
پست الکترونیک:
info@peymanelc.com

دفتر مرکزی:
تهران، لاله زار جنوبی، کوچه بوشهری ، مجتمع تجاری تهران الکتریک، طبقه اول واحد 203